2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۱ام سال بعد میشم ۲۲ فوقش

زمانی ک کنکور میدی فک کنم باید زیر 22 باشی 

ببین اون موقع بیشتر نباشی

1ماهم بیشتر باشی فک کنم قبول نکنن   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2728
ینی دبیری خوب نیس؟؟؟

میگم اگه دوست داری برو و البته شرایط شغلیش هم در نظر بگیر😉بهتر با یک مشاور صحبت کنی

من شنیدم دبیری خوبه و از لحظه ورود بهت حقوق میدن...

ولی حتما یک دوره مشاوره برو

دبیری محدودیت سن داره هااا    

نه😐فکر نکنم 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
میگم اگه دوست داری برو و البته شرایط شغلیش هم در نظر بگیر😉بهتر با یک مشاور صحبت کنی من شنیدم دبیری ...

👌👌👌همسرم دبیره اون ک راضی عه ولی متاسفانه میگن محدودیت سنی داره

فک نکنم اینطوری باشه من ادم ۴۰ ساله میشناسم ک کنکور داده

ن عزیزم برای دانشگاه فرهنگیان میگم

شرط سنی داره اخه

گفتم اگه سنش  بیشتره برای ی رشته ی دیگه بخونه   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
دانشگاه فرهنگیان شرط سنی شرط معدل داره    

خود فرهنگیان داره ولی بخای بری آزاد بخونی نه 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
خود فرهنگیان داره ولی بخای بری آزاد بخونی نه 

اره ایشونم فک کنم فهمید فقط کنکور 99فرصت داره   

اره ایشونم فک کنم فهمید فقط کنکور 99فرصت داره    

آخی 

2706