2726
عنوان

وسایل پر کاربرد آشپزخانه

2273 بازدید | 22 پست

پر کاربرد ترین وسیله آشپز خانه شما چیه ؟ من خودم بعد از ۴ ماه عروسی یه سه کاره دارم که هم زن و گوشکوب برقی و خرد کن هست هر روز ازش استفاده میکنم

کاش تصویرت نفس می کشید مادر

آبکش 😆

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا خیلی خوبه ، باهاش تو آشپزخونه حرف میزنم میگم دخترم پیازارو خرد کن😂

من کتری برقی و زودپز 

زودپزم نباشه افسردگی میگیرم 😆😆

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

فقط چاقو اره ایی واسه خورد کردن همین و همین

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

من اصلا حوصلم نمیکشه بخاطر ی پیاز وسیله برقی روشن کنم کثیف شه بشورم خشک کنم بزارم سر جاشش اووووووووووه 

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

منم یه سه کاره دارم خیلی استفاده میکنم حتی برای سالاد درست کردن . سرخ کن هم یک روز درمیون استفاده دارم از مدل بدون روغن فیلیپس هست کاربردی ترین وسیله جهازم و بی مصرفترین هم پلوپزم بوده توی ۱۰سال یکبار استفاده شده

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
2706