2737
2734
عنوان

قرص اشتها اور

65 بازدید | 6 پست

سلام دوستان خوبید؟

کسی اینجا قرص جینسینگ رو مصرف کرده؟

کپسول هستش برای اشتها 

من قدم ۱۶۹ه وزنم ۴۲ بخاطر درسم که فشرده میخونم خیلی ضعیف شدم 

البته یسری درس میخونن تحرک ندارن چاق میشن 

اینم شانس منه کاکو :)))

لطفا اگه داروی بهتری میشناسید معرفی کنید 

20 سالم هستش 

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت/که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2731

عزیزم . قرص جیسینگ به هیچ عنوان استفاده نکن هم عوارض دارع. و هم شکمت خیلی بزرگ میشه و بیریخت.... برو قرص شیکوریدین از داروخانه بگیر قبل از نهار و شام بخور. هم گیاهیه و هم اشتها آور... کلی هم تحقیق کردم در موردش چیز بدی نشنیدم

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و ...

مرسی عزیزم♡

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت/که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت!

قرص اشتها اور رو ازسایت کیم کالا خریداری کردم اینم شماره هاشونه 09120750932 - 09120132883-02186081142 بعد از استفاده از این قرص هم چاق شدم هم اینکه مشکل خاصی برام پیش نیومد و 10 کیلو در یک ماه چاقی کل بدن رو داشتم