2733
2734
عنوان

بچها از دست غیرت شوهرم دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2780 بازدید | 132 پست
همسر منم نمیذاره تنهایی جایی برم  بیرونم که میریم یه سره باید حواسم به روسریمو چمدونم ظاهرم باش ...

دوس داشتن ک خیلی ۳ سال هر روز رفت و اومد تا خانوادم قبول کردن😅😅 خودمم میدونم از دوس دلشتنع میگم چططور کمترش کنم

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
استارتر شوهر من هنوز بعد ۱۲ سال زندگی مشترک و دوتا بچه همینه الان دیگه تو روش وای میسم دیگه خستتتت ...

حالا شما ازادی بدترع من خودمم خیلی محردیم ازاد نبودم ولی خیلی سخته بعضی چیاشو دوس دارم ولی همبنکه مبگ پرده ها بکش بدم میاد احسان خفقان نیکتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره همینجوری دقیقااا ، ی پسره تو خیابون بهم تیکه انداخت دیگ مگه ولش میکرد بردش تا کلانتری گفت شکابت ...

یه پسر با اینکه شوهرت کنارت بود بهت تیکه انداخت؟ 😒

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
دوس داشتن ک خیلی ۳ سال هر روز رفت و اومد تا خانوادم قبول کردن😅😅 خودمم میدونم از دوس دلشتنع میگم چط ...

اون که فکرنکنم کم بشه همسر من بعد دوازده سال همونجوریه  میدونی بدبختی من کجاست یه برادر شوهر دارم خیلی اقاست اونم رومن همینجوریه همسرم خودش نتونه باهام بیاد زنگ میزنه به برادرش فکرکن با اونم که میرم بیرون همین بدبختیرو دارم هرپسری از کنارم رد بشه یجوری چپ چپ نگاش میکنه زهره من اب میشه😂😂😂

گروه قرمز    وزن فعلی :۱۰۳     وزن هدف:80
2731
مگه ففط مردای هیز این جوری هستن! بعضی از مردا ازعشق زیاد انقد حساسن به خانومشون ودوست دارن هیچکس جز ...

شوهر من اصلا اونجوری نیس

با پسرعمش رفته بودیم گردش، نشستیم یه چیزی بخوریم من و پسرعمه روبروی هم نشستیم شوهرم اونطرف نشست! اصلا مهم نیس براش

یا مثلا تنهایی منن میفرسته خونه خواهرشوهرم خودش نمیاد شوهر اونم خب خونس

یه چیز عجیبیه شوهرم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
حالا شما ازادی بدترع من خودمم خیلی محردیم ازاد نبودم ولی خیلی سخته بعضی چیاشو دوس دارم ولی همبنکه مب ...

دقیقا خونه مام پرده ها همش کیپ

تازه طبقه بالاییم اصلاااا دید نداره

به همه‌چی گیر میده همه چیییییییییی

از دونه دونه‌گیراش متنفرررررررم

نمیزاره عکس بزارم پروفایلم

میگه اسمتم ننویس رو پروفایلت خوشم نمیاد کسی اسمتو بدونه

واقعااا خستم کردددده

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2738
دقیقا خونه مام پرده ها همش کیپ تازه طبقه بالاییم اصلاااا دید نداره به همه‌چی گیر میده همه چییییییی ...

وای گفتی حتی عگس دستمم نمیزلره میگ نمبخوام کسی دس زنمو ببینه😂

یه پسر با اینکه شوهرت کنارت بود بهت تیکه انداخت؟ 😒

اخه چهرم خیلی کم میزنه فک نمیکرد شوهرم باشه فک‌کنم😃

اره اون مدل مردام حساسن ولی مردای مثل شوهر من ک زبانزدن ب پاکی نمیدونم چ مرگشونه🙁

چه مرگشه؟ 

تو جمع شیر دادن که کار ناپسندیه 

ولی من یه رفیق داشتم شوهرش اینجوری بود طلاق گرفت الان حسرت اون روزارا میخوره تازه فهمیده اون وقتا چقدر مهم بوده واسه شوهرش اما الان فقط افسوس آخه شوهرش رفته با یکی سر تر و خوشگلتر از خودش ازدواج کرده همیشه بهم میگه احساس می کنه یه باکتریه چون کسی دیگه روش حساس نیست

اخه چهرم خیلی کم میزنه فک نمیکرد شوهرم باشه فک‌کنم😃

راستشو بگو ته دلت خوشحال شدی؟ 

وای گفتی حتی عگس دستمم نمیزلره میگ نمبخوام کسی دس زنمو ببینه😂

باور میکنی همش ب طلاق فکر میکنم

تا اسم طلاق میاد گریه میکنه دستامو میبوسه قول میده رو خودش کار کنه

باز روز از نو روزی از نو

از یطرف دلم براش میسوزه چون مبدونم خودشم اذیت میشه از یطرف خودمم دیگه بسمه ۱۲ سااااال تحت گیر بودن😑🤦‍♀️

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2706