2726
عنوان

بچها از دست غیرت شوهرم دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2780 بازدید | 132 پست
عزیزم منم ک نگفتم جلو همه شیرش بدم😂😂😂 ی گوشه ای اونم لباسم مرراقبم نشخص نشع ولی خب میگ ینفر نگاه ...

بزار فکر کنن بابا.خصوصا وقتی مادرشوهر و خواهر شوهرت بیان دیگه خیلییییی خوبه😁😁

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حساس نیست بد دله عین پدرشوهرم ببخشیدا شوهر شما خودش با این چیزا تحت تاثیر قرار میگیره ک نمیزاره شما این کارار رو کنی بار ها ب من ثابت شده حتما برین پیش مشاور اینجوری زندگی کردن خیلی سخته

خب کدومش بده؟  بذار خودش پذیرایی کنه. حالا رعایت کردن این مسائلی که گفتی که خیلی سخت نیست (مگر ...

چرا همه بد برداشت کردن😂😂 عزیزم اعتقادی یکی هسیم منم چادریم خیلی چیزام برام مهمه ،بله ودقعا زشته من منظورم بود ک تو مهمونی ها ک هسیم نمیزارخ برم ی جا بجه رو شیر بدم ن که جلو بقبه

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
2728

من میگم رفتار خوده زن باعث میشه رفتار شوهر تغییر کنه. شوهر من مجردیش همش بد دل و بد بین بود. چون مامانش مورد داشت. مادرشوهرم همش بهش میگفت تو مشکل داری برو روان پزشک ولی از وقتی با من ازدواج کرد کلا اصلا به حجاب و اینا کار نداره چون میدونه خودم حواسم هست.

بابام و برادر دوقلوشم همینطور. مامان من آزاده ولی زن عموم حتی شب بریم لب دریا باید عینک آفتابی بزنه که کسی نبینتش. 

به نظرم یه کم رو خودت بیشتر کار کن شوهرت عادی میشه براش

حساس نیست بد دله عین پدرشوهرم ببخشیدا شوهر شما خودش با این چیزا تحت تاثیر قرار میگیره ک نمیزاره شما ...

نه بد دل نیس ب من اعتماد داره بیشتر از بقیه میترسه مثلا بریم رستوران ینفر روبرو من باشع انقد جا ب جا میکنه خودشو ک جلو منو بگیره

ببرش دکتر ، زندگی با اینجور ادما سخته ، بعدا دختر دار بشی اونم اسیب میبینه ، اون چ گناهی کرده . ببرش مشاوره چیزی 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
بوگوووو

اپن خونه چوبیه .برش داشتم،داخل اشپزخونه معلومه .اقا قهرکرده چرا برش داشتی مهمون بیاد توی اشپزخونه کامل مشخصی باید بذاری سرجاش دوباره 

حق ندارم با هیچ مردی حتی داییم یکذره بخندم ..پیش بابامم باید لباسام همونجوری باشه ک پیش غریبه هست

مثلا چیزی اینترنتی سفارش بدم پست بیاره حق ندارم برم پایین بگیرم بیارمش

حق ندارم برم مغازه خرید مگه واجب واجب باشه

سیمکارتمو عوض کرده بجز خودش و پدر مادرم هیچکس حق نداره داشته باشه 

مهمونیای فامیلی نباید برم .خونه ای ک توش مرد باشه مثل خونه خالم ک شوهرخالم هست نباید برم ..اگه خودش نباشه توی واتساپ یا تلگرام انلاین بشم دعواست .و خیییلی چیزای مضخرف دیگه

اخ نامزد منم تنها مثلا عیرتی ک پیدم ازش این بود ک ۲ تا مانتو بردم پیشش گفتم کدومو بپوشم؟ همچین ...

من حساسم مانتو میپوشم اندامم مشخص بشه اون کلا فقط میگه بهت بیاد مانتوی جذب، کوتاه، آستین سه ربع هییییچیییی براش مهم نیست الانم مانتو پرو میکنم میگه اوکیه فقط فکر کنم با عقاید تو جور در نیاد😐اینم میگه ک من پیش خودم فکر نکنم بی غیرته😣

من میگم رفتار خوده زن باعث میشه رفتار شوهر تغییر کنه. شوهر من مجردیش همش بد دل و بد بین بود. چون مام ...

خیلی معذرت میخوام ولی بهم خیلی بر خورد من کاری نکردم ک باعث این بشه منم حجابم خوبه چادریم شوهرم یکم تعصبیه 

دقیقا کپی شوهر منه فکرشو بکن تو خونه میگه یواش صحبت کن تا صدات بیرون نره دورتا دور حیاطو پوشونده که دیده نشه ولی نسبت به اوایل که بچه نداشتم خیلی بهتر شده تو هم رعایت کن هر چی میگه بزار خیالش راحت بشه کم کم بهتر میشه 

من حساسم مانتو میپوشم اندامم مشخص بشه اون کلا فقط میگه بهت بیاد مانتوی جذب، کوتاه، آستین سه ربع هییی ...

بازاونجو بهتره من برا لباس صد تا ایراد میزاره یا میگ سینت مشخصه یا میگ‌تنگه یا میگ کوتاهه یا میگ روشنه

2706