2410
2553
عنوان

بچها از دست غیرت شوهرم دیوونه شدم

2765 بازدید | 132 پست

خیلی روم حساسه همیشه باید پرده های خونه تا ته بکشه ک یوقت مشخص نباشم برا لباس خریدن خیلی باید بگردم تا مورد مناسب آقا پیدا کنم ، تو مهمونی ها اصلا نمیزاره از مهمونا پذیزایی کنم خودش انجام میده میگه اندامت مشخص میشه مغاره ای که مرد باشع نمیزارع اصلاا نگاه کنم میریم بیرون یسره میگ یقت کیپ کن روسریت فلان کن بچهام تو جمع نمیزاره شیر بدم خیلی حسلسع چی گنم

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اینکه تو جمع نمیزاره به بچت شیر بدی حساسه؟؟؟؟؟شوهرت اجازه بده خودت مشکلی نداری؟

ولی اینکه از مهمونا پذیرایی میکنه خیلی خوبه خوش به حالت😁😁

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2714
تو جمع شیر دادن که درست نیست پذیرایی از مهمونم که چه بهتر اما بقیش اذیت کنندس چند وقته ازدواج کردی

خب برا شیر دادن خیلی رعایت میکنم خودمم راحت نیستم ولی خب اصلا حساسه ، دو سالی میشه

خب کدومش بده؟  بذار خودش پذیرایی کنه. حالا رعایت کردن این مسائلی که گفتی که خیلی سخت نیست (مگر اینکه خیلی با شوهرت تفاوت اعتقادی داشته باشی. اونم باید قبل ازدواج دقت میکردی نه الان).

شیر دادن تو جمعم اخه خداییش تو فرهنگ ما اصلا درست نیست. تو خودت دوس داری یه زن دیگه سینشو تو جمع دربیاره جلو شوهرت شیر بده؟

کلا مردا حد وسط ندارن انگار😐 شوهر من برعکسه من دلم میخواست یکم براش مهم بود

اخ نامزد منم

تنها مثلا عیرتی ک پیدم ازش این بود ک ۲ تا مانتو بردم پیشش گفتم کدومو بپوشم؟

همچین با ناراحتی گفت فرقی نمیکنه این خیلی جذبه اون تکون بخوری شکمت معلوم میشه😶

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
اینکه تو جمع نمیزاره به بچت شیر بدی حساسه؟؟؟؟؟شوهرت اجازه بده خودت مشکلی نداری؟ ولی اینکه از مهم ...

عزیزم منم ک نگفتم جلو همه شیرش بدم😂😂😂 ی گوشه ای اونم لباسم مرراقبم نشخص نشع ولی خب میگ ینفر نگاه کنه من چی کنم ، اخه مهمون فک مبکنع من میخوام از شوهرم کار بکشم😅

2706