2726
عنوان

ازدواج فامیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 3023 بازدید | 77 پست
با پسر خالم مزدوج شدم  پنج سال پیش ۶۰۰شد بعد دو هفته آماده شد جوابش

زنتیک؟

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره خطرناک که هست ولی حالا که شده چه کنیم

خب نباید همینطوری بچه دار بشید،،،من دوتا دایی هام دختر دایی دختر عمو شونو گرفتن،،،بدون برنامه و زیر نظر دکتر باردار شدن یکیش دونای دخترش کم خونی شدید دارن،،،،یکیشم پسرش بیش فعاله و دوبار حامله شد بچه ها نمیموندن کم خونی و این چیزا داشتن

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
2728
سلام . من پسر داییم که پسر عمم هم میشه ازدواجمون با هم خطر ناکه؟

نمیدونم من پسر خالمه تا ازمایش ندی که مشخص نیس

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
پسرعموی مادر آزمایش ژنتیک میگیرن؟؟ چقد سختگیرانه 

نه از ما چیزی نگرفتن فقط چندتا سوال کردن موقع کلاسا قبل از عقد

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
به نظر من ازدواج فامیلی به ریسکش نمی ارزه خطرناکه....

دیگه شد

ازمایش زنتیک دادی؟

گفتن لازم نیست

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
نه از ما چیزی نگرفتن فقط چندتا سوال کردن موقع کلاسا قبل از عقد

خب شما زیاد نزدیک نبودید من پسر خالمه خیلی میترسم

من ازمایش ژنتیک ندادم 

چه نسبتی داشتید؟

2706