2726
عنوان

نامزد بی احساس

680 بازدید | 64 پست

سلام

من چند ساله که نامزد کردم و از چهارده سالگی

و اینکه چهار سال ازش کوچیکترم

اون اصلا اهمیتی برام قائل نیست 

مدام بهش پیام میدم ولی جواب نمیده

هیچ وقت نشده بگه دوستم داره

من برای بدست آوردن دلش دست به کارهای خطرناکی زدم و جونمو به خطر انداختم

ولی اون انگار نه انگار، دختر عمومم هست

خیلی مغروره و دانشجوی فرهنگیانه

از بچگی کل نوجونیمو براش گذاشتم

اما اون تو خواب خیال دانشگاهشه

و تمام سعیش اینکه منو منصرف کنه

این فکرو میکنه که من چون سنم پایینه

فقط یه چیزی گفتم 

ولی من پنج ساله عمرمو گذاشتم و باهاش نامزدم

وخیلی مسائل دیگه.

من چه کنم؟

تعداد رای : 17
نظرسنجی
۱
4
23%
۲
3
17%
۳
1
5%
۴
9
52%

چون ازش کوچکتری براهمی ازت حساب نمی‌بره،، چرا حالا با بزرگتر از خودت نامزد کردی 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

یعنی چهارده سالت بود که نامزدکردی؟؟؟!!!

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
من دیگع رد دادم 😐

اصن با عقل جور درنمیاد ی پسرچهارده ساله با ی دختر هجده ساله نامزدکنه حالا اگ سنشون بالاتر بودهم ی چیزی

2706