2726
عنوان

دیروز عکس شوهرمو تو اینستای دوستش دیدم و فهمیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4497 بازدید | 202 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هم قرعه کشی خانگی بنویس برا خودت ماه ب ماه پول بگیر واسه خودت پس انداز کن اصلا هم تو خرید حساب کتاب نون خرج کن بریز بپاش انقددخرج کن ک نداشته باشه برا کسی دیگه خرج کنه 

مگه نمی گی هرچی بخوای واست میخره خب توهم ازش چیزایی بخواه ک بدرد ایندتون بخوره مثلا ازش طلا بخوا

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌
2728
من شنیدم اینایی که روی کشتی هستن زن یازی میکنن 

الان با خالی کردن دل استارتر دلت خنک شد :؟؟

چقدر مسخره ای،و بدون فکر حرف میزنی 

خدا عقل داده ک فکر کنه آدم قبل حرف زدن 

وگرنه دهن رو باز کنی هر چیزی ازش بیرون میاد

دو سه ماه پیش یه وام صد میلیونی با بهره ی کم بهشون دادن! اونم خرج کرد!!!!

سکه بخرید بزار جایی ک نبینه .سکه بهتر از پوله خرج نمیشه .ولی اگه اینه که سکه میده مث قند و نبات به این و اون😂

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐

استارتر تا میتونی طلا بخر واسه خودت حتی اگه دوس نداری بازم بخر اما استفاده نکن....واسه خودت پس انداز کن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

چقدر بعضی کامنتها زشت و بیجاست

این خودش یک نوع هوشه که بدونیم چی رو کجا بگیم

وگرنه بعضی دهنها بسته باشه زیباتره

نمیدونم شغل پدر دوستان چیه ولی برای هر شغلی تو عوام ،  نسبت زشت فراوونه. ایا قشنگه گفتنش؟

چ بد

تو باید مدیریت کنی یعنی ک جرات نمیکنی بپرسی

بشین باهاش منطقی صحبت کن بگو این آینده بچمونه ک داری خرابش میکنی

خودتم سعی کن عادتش بدی زیاد بهت پول بده

درباره خرید برای خواهرش و خانودش زیاد گیر نده

اگرم تونستی ببرش مشاور 

مگه تا کی جوونه و میتونه خوب پول دربیاره

الان با خالی کردن دل استارتر دلت خنک شد :؟؟ چقدر مسخره ای،و بدون فکر حرف میزنی  خدا عقل داده ...

منم واقعا تعجب کردم ..اصلا الان این حرفش چه ربطی به موضوع استارتر داشت ؟بعضیا فقط میخوان یه چیزی بگن که بگن منم هستم 😒

بهش بگو اول خونه و ماشین بخر بعد ولخرجی کن 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706