2703
2553
عنوان

دیروز عکس شوهرمو تو اینستای دوستش دیدم و فهمیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4497 بازدید | 202 پست

سعی کن وام و اینا بگیرین بره زیر قرض مجبور به پرداخت بشه 

حد اقل اینجوری پس انداز کنین...

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم همینه الان بعد 22سال زندگی هزار تومن پس انداز نداره😔

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2720
من شنیدم اینایی که روی کشتی هستن زن یازی میکنن 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2714
من شنیدم اینایی که روی کشتی هستن زن یازی میکنن 

پسر عموی شوهرمم شغلش رو کشتی هست می‌ره کشورهای مختلف سه ماه پیش نامزد کرد سنتی هم نه . دوست بودند . الان بهم زدند .

شوهرم میگه مقصر پسر عموم هست چون شش ماه رو کشتی هست و غیره

کاربر قدیمی هستم.   

عزیزم چرا برای پولهایش برنامه نداری؟ 

بااا ذوووق بگو فلان گردنبند دیدم بریم بخریم

وقتی خریدین بگو گوشواره هم داشت عالی بود

بعد از یه مدت بگو دوس دارم النگو داشته باشم و تند تند اضافه کن. بینی وقتی خودت خرج نکنی شوهرت برای دیگران خرج میکنه. این قانون مردهاست چون تو ذاتش نه که یک نفر ساپورت کنن. 

من تو دیوار میرم ماشین مورد علاقه امو پیدا میکنم بعد که تو خیابون میبینمش با ذوق ب شوهرم میگم مثلا واای 206 عشششششقم 

باورت میشه من با اینکار پراید تبدیل به پرشیا کردم و پرشیا رو تبدیل به تیگو

در صورتی ک اگر ب شوهرم بود همچناااااان همون پراید داشت

خو بهش بگو تو انقدر ولخرجی میکنی کو خونه مون کو ماشین کو پس انداز واسه بچه ها.......واقعا ایجوری آدم حرصش در میاد حداقل اگه فقط واسه خودت خرج میکرد یچی ...

سرهنگم من همیشه سربازتم   آقایون با احترام بهتون میگم درخواست دوستی ندین،با خانم یه آقاسرهنگ طرفین🚓👮🔫 
سعی کن وام و اینا بگیرین بره زیر قرض مجبور به پرداخت بشه  حد اقل اینجوری پس انداز کنین...

دو سه ماه پیش یه وام صد میلیونی با بهره ی کم بهشون دادن! اونم خرج کرد!!!!

2706