2726

دیروز گفت میرم دوستمو ببینم؛ بعد رفته بود محل کارش ببیندش،طبق معمول هم قیافه میگیره و یه کلمه ای جواب میده که جرات نکنم زیاد ازش سوال بپرسم

بعد دیشب داشت اینستاشو چک میکرد، منم نزدیکش نشسته بودم، دیدم دوستش عکس دوتاییشونو گذاشته تو پیجش و ازش تشکر کرده بابت هدیه ارزشمندی که براش برده

میپرسم چی براش بردی؟؟؟ میگه کتاب برای آزمون ...

میگم چند دادی؟ میگه پونصد هزار!!!!!

یا میره خونه ی خواهرش سر بزنه چند صد هزار میده اسباب بازی برا بچه هاش؛ در حالی که اون اصلا بچه ی منو حتی نمیبینه

به این و اون قرض میده ودنمیگیره 

پولاشو رسما دور میریزه

یه خرید میریم، بخوام قیمت بپرسم و حساب و کتاب کنم بهش برمیخوره  ! میگه نکن در شان من نیست! 

کارش رو کشتیه و درامد و حقوق بالایی داره ! ولی خیلی بد خرج میکنه

اعتراض میکنم میگه : مگه واسه تو کم گذاشتم؟! الان دو هفتس اومده مرخصی بعد چهار ماه! بیست سی میلیون پول خرج کرده!!!همینجوری الکی و بیخودی 

حتی یه چیز درست و حسابی نخریده

همه ی اینا در حالیه که مستاجریم و یه ماشین کهنه داریم

آخه ادم اینقدر بی فکر و سفیه؟؟؟؟؟؟

ان شالله خدا خودش کمک کنه بتونه باورشو نسبت ب پول تغییر بده.

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو یه کم پول واسه من بفرسته بی زحمت 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
من شنیدم اینایی که روی کشتی هستن زن یازی میکنن 

شکلات؟؟؟؟؟؟

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

نمیگم خوبه ولی همین که برای خانواده گدابازی درنمیاره و دوگانه نیست  مثبته و جای امیدواری هست

اونها که به بچشون گرسنگی و استرس فقر میدن و برای بقیه با بیل پول خرج میکنن واقعا بدن

2706