2410
2553

بهترین حس دنیاس قابل وصف نیس،من یکشنبه میرم سونو قلب نینی برام دعا کنین دوستان،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دستام میلرزید گریه میکردم همش یه صدا تو ذهنم میپیچیدمیگفت مامااا   بعد توهم زدم نکنه خارج رحمی ...

سونو تشکیل قلب رفتین شما؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

موقع نماز صبح بود وقتی وضوگرفتم بی بی چک زدم آروم شوهرمو بیدارکردم بهش گفتم

بعدش سرنماز حس و حال عجیبی داشتم😍

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis
2720
سونو تشکیل قلب رفتین شما؟

اره عزیزم فسقلم ۶ هفته و ۲ روزش بود زمانی ک سونو رفتم الان دیگه ۹ هفتم امروز تموم میشه میرم تو ۱۰

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
اسی ببخشید سوالمو اینجا میپرسم  کسی بوده بتاش خیلی بالا باشه مثلا 80 هزار؟؟

عزیزم شما کی میری تشکیل قلب؟؟؟من تاریخ آخرین پریدم ۳۱ فروردین بوده و الان ۶ هفته و سه روزمه یکشنبه میرم سونو قلب و هفت هفتم تموم میشه میرم تو هشت

هنوز موعودم نشده بود ،شوهرم اصرار داشت بی بی چک بزنم ،شب بود ،بعد از سالها انتظار بی بی چک دوخطی شد ،من و شوهرم مات و مبهوت بهش نگاه میکردیم بعدم همو بغل کردیم و رقصیدیم و خلاصه خیلی خوشحال کننده بود

انشالله روزی همه منتظرا بشه

خدایا شکرت   
2714
اره عزیزم فسقلم ۶ هفته و ۲ روزش بود زمانی ک سونو رفتم الان دیگه ۹ هفتم امروز تموم میشه میرم تو ...

عزیزززززززم مبارک باشه بسلامتی بیاد بغلت من یکشنبه میرم سونو قلب برام دعا کن دوست عزیز

اولش خیلی خوشحال شدم شوهرمم تند تند شكممو بوس میكرد ول بعد همش استرس داری كه سونو قلب خوب باشه،سونو ان تی خوب باشه،باز بعدش آزمایش سندروم خوب باشه انومالی.... خلاصه هر روزش استرس داری كه نی نی سالم باشه وقتی هم تكون خوردناش شروع میشه باز ی وقت تكون نخوره استرس داری

مادر یک فرشته هستم   
اره عزیزم فسقلم ۶ هفته و ۲ روزش بود زمانی ک سونو رفتم الان دیگه ۹ هفتم امروز تموم میشه میرم تو ...

سلام 

عزیزم اون موقه رفتی قلبش تشکیل شده بود؟

من فعلا نرفتم شیش هفته و چهارروزمه

قشنگم واسه خونه خریدنمون صلوات مهمونم میکنی؟ممنون🥺❤️
عزیزم شما کی میری تشکیل قلب؟؟؟من تاریخ آخرین پریدم ۳۱ فروردین بوده و الان ۶ هفته و سه روزمه یکشنبه م ...

من 25 باید میرفتم که دکترم بخاطر بتای بالام گفته همین شنبه برم ببینم چجوریه وضعیتم من آخرین پریم 4 اردیبهشت بود الان پنج هفته پنج روزمه 

بتای شما چند بود؟؟

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
عزیزززززززم مبارک باشه بسلامتی بیاد بغلت من یکشنبه میرم سونو قلب برام دعا کن دوست عزیز

الهی یه حس شیرینه که قابل توصیف نیست من وقتی صداس قلبشو شنیدم از هیجان تنم میلرزید دکتره بهم گفت نلرز خیلی کوچولوئه گمش میکنم 😍

ایشالله همه چی عالیه نگران نباش

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
2706