1735
1707

جاریم خییییلی ب مادر شوهرم نزدیکه مث دخترشه هر کاری بگید براش می‌کنه از خیاطی آشپزی آرایشگری اما ن اینکه بی احترام بشه ینی جوری رفتار نمیکنه ک انگار وظیفشه و تو دل همه هم جا داره اما من اصلا شخصیتم مث اون نیس ک هر روز بخام برا مادر شوهرم کاری بکنم کم کم احساس میکنم پشت سرم حرفه ک میگن فلانی هیچ چیز بلد نیست بی عرضست بخاطر همین منم اعتماد بنفسم اومده پایین فک میکنم هیچ جایگاهی ندارم بنظرم منم مثل اون بشم ؟

نه خودت باش قرار نیست همه مث هم باشن 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

منم نه آشپزی میکنم. نه ارایشگری. ولی خب دارم درس میخونم.

اون موقعی هم که دائم کلفتی مادرشوهر و جاری رو میکردم معروف به کلفت شده بودم نه ادم با ارزش.

الآن من دارم درس میخونم هیچکدومشون کمک نکردن بچمو نگه دارن. منم دیگه مثل مهمون رفتار میکنم. دست به هیچی نمیزنم

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی       متولد ۸۲ نیستم😐
1760

تو توی جایگاه خودت باش، سعی کن باهاش فرق داشته باشی. اینطوری اعصابت درگیر میشه، فکر و ذهنت به هم میریزه و نزدیک شدن به مادر شوهر کلی حاشیه داره، نمیگم بی احترامی کن ولی بی تفاوت و خونسرد باش.

جاری منم همینه.

نه خودت باش.

من اعتقادم اینه که چرا باید برای اینکه یه نفر از من خوشش بیاد باید بشم حمالش. اونم کسی که میدونم به هرحال منو دوست نخواهد داشت.

مگه تو جاریِ بهتر بودن، مدال میدن؟؟

خدایا امسال دیگه به حاجتم برسم، خسته شدم.😫 هر کی دوست داشت یه صلوات منو مهمون کنه.🙏🌹⚘

خودت باش 

دیگران نظرشونو برای خودشون نگه دارن اهمیت نده 

اگه بخوای هی با نظر بقیه جلو بری یه جایی آخر خسته میشی میگی این همه عمرمو با نظر دیگران زندگی کردم خودم نبودم حیف 

بذار هر کی هر چی دلش میخواد بگه به یه ورت

انتظار ۶۹ ماهه ی من چه تلخ میگذری😔 رفته‌بودیم مسافرت....در حال گشت زدن بودیم که آقایی داشت فال میگرفت خیلی ها دورش جمع بودن و با دقت حرفاشو گوش میکردن!!!!                                                          خیلی دلم گرفت اخه فالگیر میخواست چی بگه.....         بیایید تا من فالتونو بگیرم اگه عروسی کردین و بعد یک سال طبیعی بچه دار نشدین رفتید خودتون و همسرتون آزمایش دادید همون برگه آزمایش رو بیارید تا فالتونو بگیرم.... شما احتمالا اولش باور نمیکنین که بچه دار نمیشید و اولش خیلی امید دارین..... بعد کم کم سر و کلتون تو مراکز باروری و ناباروری پیدا میشه بازم امید دارین سه چهار بار میکروانجکشن و آی یو آی انجام میدین بازم امید دارین.........                                                                 بعد کم کم میبینین نه بابا شش هفت سال از عروسیتون رفت و خبری نشد بعد حالا میبینین دارین از اطرافیانتون متفاوت میشین و دیگه راحت نیستید کم کم گوشه گیر میشین....                                                                همه هم سن و سال هاتون دارن نقشه بچه دوم یا حتی سومو میکشن و شما هنوز دارین دوا درمون میکنین .... یکدفعه میبینین ده دوازده سال از ازدواجتون رفت و اگه مقاومت کردین طلاق نگرفتین یه سردی خاصی بین خودت و همسرت احساس میکنی موهای سفیدت تورو میترسونه              خدانکنه.... شایدم قضیه برعکس شد و بچه دار شدید ولی مطمئن باشین فالم درسته!😔

ب تو ربطی نداره ک ناراحت میشی تو سعی کن با شوهرت خوشبخت باشی ب حرف بقیه گوش نکن چند بار مادر شوهرم بگم گفت جاریت اینجوری اونجوری گفتم خب دارین خودتون میگین جاریم من که اون نیستم من هستی ام والا همیشه سرت بالا باشه ضعف نشون نده 

1665
جاری منم همینه. نه خودت باش. من اعتقادم اینه که چرا باید برای اینکه یه نفر از من خوشش بیاد باید بش ...

دمت گرم عالی گفتی یعنی

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴

من جاریم با مادرشوهرم یه شهر زندگی میکنن ولی من خیلی باهاشون فاصله دارم.

برعکس اون خیلی به مادرشوهرم سر نمیزنه و همیشه دل مادرشوهرمو میشکنه و برادر شوهرم هم مطیعشه. 

سالی یه بار زنگ میزنه و کلییییییی انتظار داره از همه. یعنی همه باید بهش زنگ بزنن دعوتش کنن و ...

خودت باش  دیگران نظرشونو برای خودشون نگه دارن اهمیت نده  اگه بخوای هی با نظر بقیه جلو بر ...

اولش همینی ک میگی بودم جدیدا احساس ضعف میکنم احساس میکنم خیلی تنبلم یا احساس بی استعدادی میکنم آخه اون از هر انگشتش ی هنر میریزه

1651