2737
2734
عنوان

بستن سوتین در بارداری

10004 بازدید | 20 پست

به نظرتون سوتین ببندم تو بارداری ۱۷ هفتم 

عمم همیشه میگه تو بارداری خوب نیست باعث میشه سر سینه کوچیک بمونه و بچه نتونه شیر بخوره درسته به نظرتون 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه تو خونه سوتین میبندین؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

نه اصلا هم اینطور نیست مخصوصا اگه سینه هات بزرگه بعدا اویزون میشه منم خیلی با بستن سوتین مشکل داشتم اما دکترم گفت یه سوتینی ببند ک یه کم ازاد باشه و فقط شبا میتونی باز کنی 

الانم نوک سینه هام خیلی خوبه دخترم میخوره مشکلی نداره

2738
[QUOTE=139582526]مگه تو خونه سوتین میبندین؟[/QUOTE بیشتر  وقتا اره

من باردار نیستم ولی کلا توخونه نمیبندم

مگه کسی خونه باشه 

شبا موقع خواب ک ب هیچ عنوان نبند 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اره😐

من از راه ک میرم خونه  پرتش میکنم ی وقتایی از لا مبلا پیدا میکنم😂

من صبح تابعدظهر سرکارم مخصوصا هواگرم اذیت میشی

2706