2726
عنوان

خانما😔😔خیلی ناراحتم😢میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 81 پست

شماها با این طرز تفکراتتون چرا بچه میارید؟!!!! وقتی توانایی حمایت از اون بچه رو ندارید چرا بدبختش می کنید؟!!!! بین پسر ودختر هیچ فرقی وجود نداره هر دو تاشون ثمره معنوی زندگی مشترک پدر ومادر وامید زندگی هستن ،هر دوتاشون شیرینی های خاص خودشون رو دارن

حالا چرا انقد همه بد پسرو می گین اسی چیز بدی نمی گه فقط از رفتار مادر شوهرش ناراحته 

نه منظورم اینه که یه چیزس را به زور از خدا نباید بخوای. هر چی داد شکر. نه انقدر ناراحت باشی که بخوای یه تاپیک بزنی. این گفتم برای این که بگم همه کار خدا حکمت داره. من خودم دوتا دختر دارم یه پسر. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی خو خدا خفش کنه راحت شیم ازش پیرزن عفریته

انشاالله که هرچی دوست داره باشه دخالت های مادر شوهرم به یه  ورت من امینو دادم دارم از استرس وگریه داغون می شم خونه مادر م استراحت مادر شوهرم زنگ زده مثلا احوال پرسی می گه مطمئنی پسره منو داری ترکیدم گفتم اگه دختر بده چرا خودت ۶ تاشو زاییدی الان واقعا مهمه بچه چی باشه  گوشی داد شوهرم می گه من چیزی نگفتم خودش ناراحت شد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728
خانما گل ارامشتونو حفظ کنید یه چیز طبیعی ایشون پسر دوست دارن منم باردارم خب دوس دارم پسر باشه این س ...

شما درست می فرمایید هرکسی یک جنسیت رو دوست داره ولی به کار بردن کلمه شرمندگی برای جنسیت دختر نشان دهنده فقر فرهنگی وپست بودن اون شخص هست

حق با شماست  اونم الان باردار دلش ناز‌ک  زود رنج خدا انقدر بزرگ هست که صلاح بنده شو بدو ...

من که پیر شدم اصلا از وقتی باردار شدم موهام سفید شده از اول ویار وتهوع شدید کاهش وزن شدید هماتوم امینو سنتز  فشار بالا الانم نارسایی قلبی گرفتم واقعا مهمه بچه چی باشه فقط این ۵ هفته بشه سالم بغلش کنم عمرم تموم شد تو این ۸ ماه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
شما درست می فرمایید هرکسی یک جنسیت رو دوست داره ولی به کار بردن کلمه شرمندگی برای جنسیت دختر نشان ده ...

خانم گلم استادتر اومده اینجا درد و دل کنه بجای همدردی بعضی واقعا توهین میکنن

حرف شما هم متین

من خودم ۳تا خواهر دارم ۲ تا برادر 

الان اون زحمتی و دلسوزی که ما دخترا داریم پسرا نداره برا مامان بابام

فقط من همیشه میگم چه دختر چه پسر خدا به راه راست هدایت کنه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
من که پیر شدم اصلا از وقتی باردار شدم موهام سفید شده از اول ویار وتهوع شدید کاهش وزن شدید هماتوم امی ...

میدونم چی میگه ان شاالله تموم میشه 

می گیری بغلت خستگی چن ماه از جونت در میشه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
نه منظورم اینه که یه چیزس را به زور از خدا نباید بخوای. هر چی داد شکر. نه انقدر ناراحت باشی که بخوای ...

زنداداش من بخاطر اینکه مثلا چشم جاری هاشو مادر شوهرشو در بیاره رفت امپول تایین جنسیت زد بچش پسر بشه هی زنگ می زد خونه ما به مامانم می گفت که بچم پسره ارزو بغل کردنشو به دلتون می ذارم 😕ولی حیف وصد حیف که ارزوش به دل خودش موند بچه تو ۷ ماهگی سقط شد 😔😔😔بچه بیچاره 

میدونم چی میگه ان شاالله تموم میشه  می گیری بغلت خستگی چن ماه از جونت در میشه

انشاالله همه باردارا چشمشون به جمال تو راهیشون روشن بشه با دل خوش بغلش کنن 

خانم گلم استادتر اومده اینجا درد و دل کنه بجای همدردی بعضی واقعا توهین میکنن حرف شما هم متین من خو ...

بله درسته،ولی کسی که تصمیم به بارداری می گیره باید خودش رو برای هرچیزی آماده کنه اون بچه که نمی خواست خودش بیادممکنه جنسیت دلخواه نباشه ،مادر وپدرش باعث تولد اون شدن پس باید کاملا ازش حمایت کنن نه اینکه با حرف دیگران از جنسیت بچه شون ناراحت بشن،

اول التماس کن که سالم به دنیا بیاد

دوم دختر و پسر هیچکدوم باعث شرمندگی نیستن

منم دختر دومم،وقتی به دنیا اومدم مادربزرگ پدریم عزا گرفته چون دختر بودم

ولی پدر و مادرم بیشتر از هرکسی دوسم داشتن و دارن الآنم باعث سربلندی خانوادم شدم

خودمم عاشق دخترم

خوشبحالت دختر داری

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
2706