2726
عنوان

خانما😔😔خیلی ناراحتم😢میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 81 پست

میگفتی شما دنیا اومدنی مادر پدرت شرمنده شدن؟؟؟؟؟توروخداااااااا مادر باشین .یعنی چی دعا کنین پسر باشه.بیچاره دختری که مادری داره که نمیتونه ازش دفاع کنه.حداقل بخاطر دختر بزرگت جوابشو میدادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید این حرفو میزنم اصن اینجا ارثیه آلت تناسلیشون چه بزرگ چه کوچیک  اندازه نخوده

خب عزیزم پسر نباشه بهتره

به درد نمیخوره😂

ولی واسه بچه ی خواهرشوهرم ۸ سالشه هیچی نداره

ینی هیچیا

🍁
2728
بعله باهمیم

نکه مادر شوهرا خودشونو می کشن برا نوه هاشون والله ۵ ساله برا دخترم یه بسته ادامس نخریدن ولشون کن حرف مفت زیاد می زنن فقط به فکر زیاد کردن تخم وترکشونن مامان من پس باید دق می کرد ۵ پسر داره همه نوه ها دخترن والله فرقش چیه همش می گه خودم ۵ پسر زابیدم چگلی بسرم زدن که  نوه ها دخترن ناراحت بشم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

یکی از فامیلامون 4تا دختر داره خانومه خودش کشت که یه پسر داشته باشه بالاخره موفق هم شد. الان 4تا دختراش دوتاش پرستاره یکیش مهندس کامپیوتر ی کیش هم معلم اما پسره پوستشون کنده. الان پنجم یه سال هم رد شده. مادرش حالا میگه کاش این هم دختر بود. 

مردم تو آرزوی بچه موندن شما سر پسر بودنش دنبال دعا میگردین انگار قراره پسرا چکاربرای پدر و مادر بکنن 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
خانما گل ارامشتونو حفظ کنید یه چیز طبیعی ایشون پسر دوست دارن منم باردارم خب دوس دارم پسر باشه این س ...

بخاطر ناراحتبش می گیم پسر دوست داشتن گناه نیست ولی این ناراحتی که اسی به خودش وارد می کنه اصلا بره بچش خوب نیست در اینده بچه استرسی وعصبی می شه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
یکی از فامیلامون 4تا دختر داره خانومه خودش کشت که یه پسر داشته باشه بالاخره موفق هم شد. الان 4تا دخت ...

حالا چرا انقد همه بد پسرو می گین اسی چیز بدی نمی گه فقط از رفتار مادر شوهرش ناراحته 

منو تو هم دردیم  منم پسر میخاستم دختر شده کارم شده گریه و زاری و التماس به خدا 😭💔

ناشکر نباش. از خدا بخاه سالم باشه وخوب بزرگش کنی. 

فکرتا عوض کن. حامله ای.  روش تاثیر داره 

نی نیت گناه داره. 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
بخاطر ناراحتبش می گیم پسر دوست داشتن گناه نیست ولی این ناراحتی که اسی به خودش وارد می کنه اصلا بره ب ...

حق با شماست 

اونم الان باردار دلش ناز‌ک 

زود رنج

خدا انقدر بزرگ هست که صلاح بنده شو بدونه

ان شاالله هرچی قسمت استارتر و همگی هست همون بشه ولی هرچی هست سالم و باشه و صالح برا پدرومادرش 

من الان دوماه هستم نه روز خواب دارم نه شب نه طاق باز میتونم بخوابم نه به پهلو نه میتونم بشینم درست 

درد می کشم بدجور ولی باز میگم خدایا شکر حالا که دادی خدایا لطف کردی خودت واسم نگهش دار

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706