2726
عنوان

خانما😔😔خیلی ناراحتم😢میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 81 پست

سلام اینکه بچه دختر بشه یا پسر به کروموزوم مرد مربوطه نه مادر اگه yمرد به اشتراک گذاشته بشه بچه پسر میشه اگرم xمرد باشه دختر میشه و در هر دوصورت زن فقط میتونه کروموزومxبه اشتراک بذاره . ولی اینو بدونین دختر داشتن خیلی بهتره از نظر من اونم دوتا باشن فاصله سنیشونم تقریباً کم باشه خیلی عالیه همدم همن خیلی خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا مگه دست توعه که دخترنباشه یاپسرباشه چقدبدم میادازاین ادمای مزخرف توام بهش میگفتی دست من نیست راضیم به رضای خدا دخترمگه ادم نیست اخه من حامله بودم همه خونواده شوهرم میگفتن کاش دخترباشه اونوقت اینارونیگاببخشیداخیلی اعصابم ازدست مادرشوهرت خوردشد

خاک تو سرمادرشوهرت با لین حرفش. خودتم بی سواد که نیستی که این فکرارو میکنی. نمیدونم چرا از تاشکری می ...

چ حرف قشنگی زدی آفرین👌

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2728
من راضیم هر چه باشه نمیتونم هر روز حامله بشم  با خونواده شوهرم زندگی میکنم۱۱نفرن خودشون

چه حالب خونه ی شلوغ چه قدخوش میگذره اینجوری

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

دوست گلم امیدوارم هر چی که میخای خدا بهت بده

ولی از الان فکر کن که ممگنه دختر باشه با همسرت هم صحبت کن بگو بالاخره بچه آدمیزاد یا دختره یا پسر 

تو قر آن هم هست خدا ب هر کس بخواهد دختر به هر کسی بخواهد پسر میدهد برای برخی هردوتا را وبرخی را عقیم ونازا قرار میدهد

بگو انشالله سالم وصالح باشه. انشالله که آینده خوبی داشته باشه وما بتونیم پدر مادر خوبی باشیم برامون فرقی نداره دختر پسر. واگه میتونی پیش مادر شوهرت اینا هم گاهی بگو دختر پسر فرقی نداره. که اگه ختر بود دیگه چیزی نگن.  خدا یه عقل بده ب مادر شوهرت.  یه پولی هم ب ما 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
منو تو هم دردیم  منم پسر میخاستم دختر شده کارم شده گریه و زاری و التماس به خدا 😭💔

چطور دلت می یاد فرقش چیه واقعا 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

عزیزم فقط ازخدابخواه سالم وصالح باشه دختروپسرهیچ فرقی نداره تواین زمونه نه دخترش ونه پسرش به دردت نمیخوره مخصوصا پسرکه بی وفاس حداقل دخترهمیشه دلسوزه پدرمادره الان خیلیاکه بچه دارنمیشن توحسرت همین دخترش هم موندن ناشکری نکن من خودم بعد۴سال تازه باردارشدم ازخدامیخوام صحیح وسالم باشه جنسیتش برام اصلامهم نیس

ان شاالله همه به حاجتشون برسن

خانما گل ارامشتونو حفظ کنید یه چیز طبیعی ایشون پسر دوست دارن

منم باردارم خب دوس دارم پسر باشه این سلیقه س علاقه س ولی همیشه دعا میکنم خدایی هرچی دادی فقط سالم باشه و صالح

پس کنترل کنید خودتونو

استادتر جان تو مفاتیح هست اگه کسی پسر بخاد ماه چهارم یه اعمالی داره برو بخون خاستی انجام بده خدا بزرگه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
تورو خدا اینجور دعا نکن که به هرقیمتی پسر شه خواهرشوهره من تا ۷ یا ۸ ماه سونو نشون داد دختره سونوی ...

ببخشید این حرفو میزنم

اصن اینجا ارثیه آلت تناسلیشون چه بزرگ چه کوچیک 

اندازه نخوده

2706