2410
2553

سلام

خانما من یه دختر سه ساله دارم عین ی دسته گل شیرین زبونو بامزه همه دوسش دارن

پارسال ی سقط داشتم

الان ک باردارم ۱۱هفتگی سونو واژینال دادم گفتن احتمال بیشترش پسره سه روز پیش ک ۱۴هفتگی میشه بازم دادم گف چیزی بین پاهاش نی شانسش بیشتر با دختره

منم ب کسی نگفتم فقط ب شوهرم ک اونم گف فرقی نمیکنه دختر باشه من از خدامه....نمیخواست ناراحتم کنه....

تازه داشتم صبحونه میخوردم مادر شوهرم گف جوجوت تکون میخوره گفتمش اره خدا روشکر

گف نکنه پسر نباشه شرمنده بشیم😢😢😢😢گفتمش حالا ک به اینجا رسیده خداروشکر همین ک تکون میخوره کافیه😔😔😔بد جور دلم شکس

با اینکه من همه علائمم علائم پسره حتی دوست شوهرم خواب دیده ما ی گوشواره داریم ی گردنبند طلا

گوشواره ک همون دخترمه

گردنبند هم پرسیدم گفتن فرزند پسر شبو روز ب درگاه خدا التماس میکنم هرشب زیارت عاشورا میخونم از امام حسین میخوام این یکی پسر باشه

خانما دعام کنید توروخدا

اگه دعایی چیزی هم بلد باشین ک حاجت گرفتین ازش به منم بگین 😢😢😢😢😔😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

توروخدا ناشکری نکن

بخدا عهد تیرکمون سنگی نیس

بخدا پسر تخم دوزرده نمیکنه

بخدا دختر و پسر هیییچ فرقی ندارن

بخدا خیلی تو حسرت ی ناخن بچه هستن

ناشکری نکن توروخدا

خدا قهرش میگیره

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2714

من فکر می کنم مشکل از طرز تفکر خودتون و ناخودآگاه شماست وگرنه دنیا جمع بشن و پسر پسر کنن به هیچ کجاتون حساب نخواهید کرد

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

حییییف نگو توروخدا چیزیوبه زور ازخدانخوا وراصی یم به رضای خدا توروخدا ماست نباش به مادرشوهرت میگفتی هم من هم همسرم راضی ییم به رضای خدا نه رضای شما

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
توروخدا ناشکری نکن بخدا عهد تیرکمون سنگی نیس بخدا پسر تخم دوزرده نمیکنه بخدا دختر و پسر هیییچ فرق ...

من راضیم هر چه باشه

نمیتونم هر روز حامله بشم 

با خونواده شوهرم زندگی میکنم۱۱نفرن خودشون

2706