1735
1707
عنوان

خانما😔😔خیلی ناراحتم😢میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 81 پست

شماها با این طرز تفکراتتون چرا بچه میارید؟!!!! وقتی توانایی حمایت از اون بچه رو ندارید چرا بدبختش می کنید؟!!!! بین پسر ودختر هیچ فرقی وجود نداره هر دو تاشون ثمره معنوی زندگی مشترک پدر ومادر وامید زندگی هستن ،هر دوتاشون شیرینی های خاص خودشون رو دارن

حالا چرا انقد همه بد پسرو می گین اسی چیز بدی نمی گه فقط از رفتار مادر شوهرش ناراحته 

نه منظورم اینه که یه چیزس را به زور از خدا نباید بخوای. هر چی داد شکر. نه انقدر ناراحت باشی که بخوای یه تاپیک بزنی. این گفتم برای این که بگم همه کار خدا حکمت داره. من خودم دوتا دختر دارم یه پسر. 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

الهی خو خدا خفش کنه راحت شیم ازش پیرزن عفریته

انشاالله که هرچی دوست داره باشه دخالت های مادر شوهرم به یه  ورت من امینو دادم دارم از استرس وگریه داغون می شم خونه مادر م استراحت مادر شوهرم زنگ زده مثلا احوال پرسی می گه مطمئنی پسره منو داری ترکیدم گفتم اگه دختر بده چرا خودت ۶ تاشو زاییدی الان واقعا مهمه بچه چی باشه  گوشی داد شوهرم می گه من چیزی نگفتم خودش ناراحت شد 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
1718
خانما گل ارامشتونو حفظ کنید یه چیز طبیعی ایشون پسر دوست دارن منم باردارم خب دوس دارم پسر باشه این س ...

شما درست می فرمایید هرکسی یک جنسیت رو دوست داره ولی به کار بردن کلمه شرمندگی برای جنسیت دختر نشان دهنده فقر فرهنگی وپست بودن اون شخص هست

حق با شماست  اونم الان باردار دلش ناز‌ک  زود رنج خدا انقدر بزرگ هست که صلاح بنده شو بدو ...

من که پیر شدم اصلا از وقتی باردار شدم موهام سفید شده از اول ویار وتهوع شدید کاهش وزن شدید هماتوم امینو سنتز  فشار بالا الانم نارسایی قلبی گرفتم واقعا مهمه بچه چی باشه فقط این ۵ هفته بشه سالم بغلش کنم عمرم تموم شد تو این ۸ ماه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
شما درست می فرمایید هرکسی یک جنسیت رو دوست داره ولی به کار بردن کلمه شرمندگی برای جنسیت دختر نشان ده ...

خانم گلم استادتر اومده اینجا درد و دل کنه بجای همدردی بعضی واقعا توهین میکنن

حرف شما هم متین

من خودم ۳تا خواهر دارم ۲ تا برادر 

الان اون زحمتی و دلسوزی که ما دخترا داریم پسرا نداره برا مامان بابام

فقط من همیشه میگم چه دختر چه پسر خدا به راه راست هدایت کنه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
من که پیر شدم اصلا از وقتی باردار شدم موهام سفید شده از اول ویار وتهوع شدید کاهش وزن شدید هماتوم امی ...

میدونم چی میگه ان شاالله تموم میشه 

می گیری بغلت خستگی چن ماه از جونت در میشه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
1760
نه منظورم اینه که یه چیزس را به زور از خدا نباید بخوای. هر چی داد شکر. نه انقدر ناراحت باشی که بخوای ...

زنداداش من بخاطر اینکه مثلا چشم جاری هاشو مادر شوهرشو در بیاره رفت امپول تایین جنسیت زد بچش پسر بشه هی زنگ می زد خونه ما به مامانم می گفت که بچم پسره ارزو بغل کردنشو به دلتون می ذارم 😕ولی حیف وصد حیف که ارزوش به دل خودش موند بچه تو ۷ ماهگی سقط شد 😔😔😔بچه بیچاره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم چی میگه ان شاالله تموم میشه  می گیری بغلت خستگی چن ماه از جونت در میشه

انشاالله همه باردارا چشمشون به جمال تو راهیشون روشن بشه با دل خوش بغلش کنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم گلم استادتر اومده اینجا درد و دل کنه بجای همدردی بعضی واقعا توهین میکنن حرف شما هم متین من خو ...

بله درسته،ولی کسی که تصمیم به بارداری می گیره باید خودش رو برای هرچیزی آماده کنه اون بچه که نمی خواست خودش بیادممکنه جنسیت دلخواه نباشه ،مادر وپدرش باعث تولد اون شدن پس باید کاملا ازش حمایت کنن نه اینکه با حرف دیگران از جنسیت بچه شون ناراحت بشن،

اول التماس کن که سالم به دنیا بیاد

دوم دختر و پسر هیچکدوم باعث شرمندگی نیستن

منم دختر دومم،وقتی به دنیا اومدم مادربزرگ پدریم عزا گرفته چون دختر بودم

ولی پدر و مادرم بیشتر از هرکسی دوسم داشتن و دارن الآنم باعث سربلندی خانوادم شدم

خودمم عاشق دخترم

خوشبحالت دختر داری

دلبر ناز دلم همسرم⁦❤️⁩دوستت دارم💕بی بهانه،عاشقانه😍
1665

خدایا یه نی نی سالم.خوش سیما.خوش اقبال.خوش روزی.ومرد زندگی که قراره یه دخترو به اوج خوشبختی برسونه به این مامان دلشکسته بده😍

خودت را دست کم نگیر.روزی که خدا بود،بهشت بود،فرشته ها بودند،تنهایی آدم را یک زن پر کرد.قدر زنانگیت را بدان😊

عزیزم اگه دختر هم باشه میشه هم بازی دخترت و بیشتر باهم جور هستن وقتی بزرگ بشن چون از یه جنسن، دخترت کمتر تنهاست چون خواهر داره، بجای حرف مردم به فکر چیزای دیگه باش، عزیزم من بچه دار نمیشم ارزومه فقط بچه بیارم سالم باشه هرچی میخواد باشه مخصوصا که دختر خیلی دوست دارم چون خیلی تنهام دختر همدم مادرشه پسر بزرگ که شد میذاره میره، دعا کن واسم منم به ارزوم برسم عاشق اینم یه دختر خوشگل و شیرین زبون مث دختر شما داشته باشم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

سلام 

عزیزم مبارک باشه، قدمش پر برکت 🌹 

شما خودت خانمی، چطور اجازه میدی احدالناسی به فرزندت بی احترامی کنه؟ 

دختر رحمت خداست، پسر نعمت 

مهم اینه شما یک انسان ناب تربیت کنید 

شما باید قوی باشید، اصلا اجازه ندید در مورد دخترتون چنین نظری بدن!!  

جدی باشید و محکم، اتفاقا باید بگید خوشحال میشم لطف خدا شامل حالم بشه و دختر نازی نصیبم بشه، یا بگید مادر جان از شما بعیدهههه شما خودتون خانومید! یا بگید همسرم عاشق دختره منم به خواسته همسرم ارزش قائلمممم، یا بگید مهم اینه خودم آرزو میکردم دختر باشه و دخترای گلم فردا روزی مایه افتخار من و همسرم باشن و ...

فرزندتون باید با اصالت بار بیاد 

از همین الان فراتر از مسئله جنسیت، حامی فرزندتون باشید

مانا باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
خدایا یه نی نی سالم.خوش سیما.خوش اقبال.خوش روزی.ومرد زندگی که قراره یه دخترو به اوج خوشبختی برسونه ب ...

قربونت عزیزم

مرسی😘😘😘

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651