1735
1707

سلام

خانما من یه دختر سه ساله دارم عین ی دسته گل شیرین زبونو بامزه همه دوسش دارن

پارسال ی سقط داشتم

الان ک باردارم ۱۱هفتگی سونو واژینال دادم گفتن احتمال بیشترش پسره سه روز پیش ک ۱۴هفتگی میشه بازم دادم گف چیزی بین پاهاش نی شانسش بیشتر با دختره

منم ب کسی نگفتم فقط ب شوهرم ک اونم گف فرقی نمیکنه دختر باشه من از خدامه....نمیخواست ناراحتم کنه....

تازه داشتم صبحونه میخوردم مادر شوهرم گف جوجوت تکون میخوره گفتمش اره خدا روشکر

گف نکنه پسر نباشه شرمنده بشیم😢😢😢😢گفتمش حالا ک به اینجا رسیده خداروشکر همین ک تکون میخوره کافیه😔😔😔بد جور دلم شکس

با اینکه من همه علائمم علائم پسره حتی دوست شوهرم خواب دیده ما ی گوشواره داریم ی گردنبند طلا

گوشواره ک همون دخترمه

گردنبند هم پرسیدم گفتن فرزند پسر شبو روز ب درگاه خدا التماس میکنم هرشب زیارت عاشورا میخونم از امام حسین میخوام این یکی پسر باشه

خانما دعام کنید توروخدا

اگه دعایی چیزی هم بلد باشین ک حاجت گرفتین ازش به منم بگین 😢😢😢😢😔😔😔😔😔

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا حالا فکر کرده اید که هر پارچه مناسب لباس بارداری نیست ؟

اگه دنبال پارچه مناسب هستین کلیک کنید

فقط میگم  مرده شوره فرهنگ مادرشوهرتو ببرن  چ جور اجازه توهین ب بچه تو میدی واقعا

😔همیشه همینطوره منم ساکت میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718

توروخدا ناشکری نکن

بخدا عهد تیرکمون سنگی نیس

بخدا پسر تخم دوزرده نمیکنه

بخدا دختر و پسر هیییچ فرقی ندارن

بخدا خیلی تو حسرت ی ناخن بچه هستن

ناشکری نکن توروخدا

خدا قهرش میگیره

و ما فرشتگانی بودیم ک دنیا ب ما آموخت لباس سفید بر تنمان زار میزند...🍃

من فکر می کنم مشکل از طرز تفکر خودتون و ناخودآگاه شماست وگرنه دنیا جمع بشن و پسر پسر کنن به هیچ کجاتون حساب نخواهید کرد

عمری دِگَر بباید بعد از وفات ما را *** کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری
1760

حییییف نگو توروخدا چیزیوبه زور ازخدانخوا وراصی یم به رضای خدا توروخدا ماست نباش به مادرشوهرت میگفتی هم من هم همسرم راضی ییم به رضای خدا نه رضای شما

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
توروخدا ناشکری نکن بخدا عهد تیرکمون سنگی نیس بخدا پسر تخم دوزرده نمیکنه بخدا دختر و پسر هیییچ فرق ...

من راضیم هر چه باشه

نمیتونم هر روز حامله بشم 

با خونواده شوهرم زندگی میکنم۱۱نفرن خودشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1759

خاک تو سرمادرشوهرت با لین حرفش. خودتم بی سواد که نیستی که این فکرارو میکنی. نمیدونم چرا از تاشکری میترسم. منم دوتا دختر دارم همه دومیا میگفتن پسره بعد که رفتم دیدن دختره گفتم به کسی مربوط نیست هر موقع برای خرجیش دستما جلوتون دراز کردم بعد زر بزنید حالا از دختر اولی عزیزتره

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم...  
وای شما دیگه چرا  عزیزم باور کن هیچی مثل سالم و صالح بودن مهم نیس  نید این طوری بخدا خدا ...

برا منو شوهرم فرقی نداره

همش این عفریته با حرفاش ناراحتم میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط اومدم بگم اینجوری نگو خدا قهرش میاد 

همه دوست دارن از دو جنس داشته باشن 

ولی اینجوری گفتنت حالمو یجوری کرد

شاید باورت نشه ولی من دومیم دختر شر خوشحالم شدم 

چون دو تا خواهر😍 خیلی با هم خوبن

انشالله خدا  هر چی می خوای بهت بده

از آن خودت باش که ارزنده ترینی ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
1651