2733
2734
عنوان

دلم نمیاد بهتون نگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه مثل قرص آهن چند نوعه..از کارخونه های متفاوت.. کلمه دیگه به ذهنم نرسید.به بزرگواری خودت ببخش

برا من شبیه قرص شما نیست. بزرگتره

چندگرفتی؟

اگ میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستید🌸
مواد داخلشو باچیزی مخلوت کردی یا نه؟ چقدر باید روی پوست دور چشم  یا خط لبخند بمونه ؟

من از وسط قرصو باز کردم با انگشت حلقه مثل کرم روی صورتم زدم.اهوم قشنگ زدم زیر چشمم.من یک شب میزنم یه شب نه.قبل خواب

2738
من از وسط قرصو باز کردم با انگشت حلقه مثل کرم روی صورتم زدم.اهوم قشنگ زدم زیر چشمم.من یک شب میزنم یه ...

خدا خیرت بده عزیزم برا تیرگیه بقیه جاها هم خوبه به نظرت؟

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏
اخه مثل قرص آهن چند نوعه..از کارخونه های متفاوت.. کلمه دیگه به ذهنم نرسید.به بزرگواری خودت ببخش

🌹🌹🌹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
مرسی که انقد مهربونی که به بقیه هم پیشنهاددادی واقعا دمت گرم❤️❤️ فقط دوست گل میگی چجوری استفاده کردی ...

قربان شما.

ببین قرص رو از وسط با چاقو میبری..مواد داخلش ژله ای اونو با انگشت حلقه بزن زیر چشم و صورتت.

البته شاید یکم جوش بزنی.آخه من جوش زدم یه چند تا نمی دونم واسه اینه یا استرسی کع بخاطر یه موضوعی داشتم

قربان شما. ببین قرص رو از وسط با چاقو میبری..مواد داخلش ژله ای اونو با انگشت حلقه بزن زیر چشم و صور ...

استرس؟ اون موضوع چیه که استرس داری بخاطرش؟

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏
2706