1735
1714
عنوان

دلم نمیاد بهتون نگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 90 پست
اره دوست عزیز خوبه منم یه مدت استفاده میکردم شبها بهتره بزنی تا صبح بمونه جذب پوست بشه مرسی مهربون😘 ...

نزنی برگشت داره؟منظورم اینه که فقط تا وقتی بزنی خوب میشه نزنی به حالت اول برمیگرده؟

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

نمیدونم چرا احساسم بهم گفت این تقلبیه🤔

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت
1718

دوستان خواستید امضای منم بخونید🌸

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت
نزنی برگشت داره؟منظورم اینه که فقط تا وقتی بزنی خوب میشه نزنی به حالت اول برمیگرده؟

نه شنیدم برنمیگرده من واسه تقویت اینکه ویتامین میزدم اما شنیدم در کنارش کرم ویتامین c هم بزنی عالیه

⚡من واسه چیزیکه راجب خودم فک میکنم زندگی میکنم⚡
1760
اخه مثل قرص آهن چند نوعه..از کارخونه های متفاوت.. کلمه دیگه به ذهنم نرسید.به بزرگواری خودت ببخش

برا من شبیه قرص شما نیست. بزرگتره

چندگرفتی؟

مادرم بعداز شیمی درمانی پیوندمغزاستخوان انجام داده لطفا برای درمان کامل بیماریش صلوات بفرستید🌹🌹🌹
1665
مواد داخلشو باچیزی مخلوت کردی یا نه؟ چقدر باید روی پوست دور چشم  یا خط لبخند بمونه ؟

من از وسط قرصو باز کردم با انگشت حلقه مثل کرم روی صورتم زدم.اهوم قشنگ زدم زیر چشمم.من یک شب میزنم یه شب نه.قبل خواب

منم استفاده کردم خیلی بهتر شده زیر چشمام البته من خیلی کم سیاه بود

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۱۵خرداد بی بی‌چکم مثبت شد ساعت حدود۸شب خدایا شکرت 😍
من از وسط قرصو باز کردم با انگشت حلقه مثل کرم روی صورتم زدم.اهوم قشنگ زدم زیر چشمم.من یک شب میزنم یه ...

خدا خیرت بده عزیزم برا تیرگیه بقیه جاها هم خوبه به نظرت؟

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏
اخه مثل قرص آهن چند نوعه..از کارخونه های متفاوت.. کلمه دیگه به ذهنم نرسید.به بزرگواری خودت ببخش

🌹🌹🌹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
1651