2737
2734
عنوان

خونریزی😭😭😭😭

144 بازدید | 11 پست

سلام خانما روزتون بخیر 

من ۲۱ فروردین سقط کردم اصلا خونریزیم قطع نمیشه رفتم دکتر ویتامین k داد بازم کم نشد سونوگرافی رفتم هیچی نیس 

چن روز پیش خیلی کمتر شده بود فقط لکه بینی داشتم از دو روزه مث پریود میادواقعا دیگه خیلی خستم شدم توروخدا اگه عرقی چیزی یا اسم امپولی میدونین که پریود و قطع میکنه بهم بگین؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

برو دکتر شاید شرایطت با ما فرق کنه 

من سقط نداشتم اما خونریزیم ادامه داشت بعد موعود پریودم و شبی دوتا ال دی خوردم قطع شد 

البته با دکتر صحبت کن 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر شاید شرایطت با ما فرق کنه  من سقط نداشتم اما خونریزیم ادامه داشت بعد موعود پریودم و ش ...

رفتم ویتامین k داد هر چی لخته بود دفع کردم اما قطع نشد 😭😭😭😭😭😭

2731

ب نظرم با دکترت مشورت کنی خیلی بهتره من بتام صفر بود ۸روز عقب انداختم یه کیست گنده داشتم همه میگفتن ممکنه بارداری تو این شرایط هم پس اینجا زیاد دنبال مساعل درمانی نباش برو دکتر

بااجازه استارتر عزیز...خانما من این ماه دوروز قبل پری بی بی چک زدم هاله افتاددوباره روز موعدم بی بی زدم هاله افتاد ولی همون روز پریود شدم مثل همیشه امروزم هشتم سیکلمه ...ینی چیشده؟کاذب بودن الان ذهنم مشغول شده 

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
ب نظرم با دکترت مشورت کنی خیلی بهتره من بتام صفر بود ۸روز عقب انداختم یه کیست گنده داشتم همه میگفتن ...

منم رفتم دکتر و سونوگرافی کیست بعد بارداری داری گف بخاطر سقط هس میره واقعا خسته کننده هس امروز ۵۵ روزه خونریزی دارم

2738
منم رفتم دکتر و سونوگرافی کیست بعد بارداری داری گف بخاطر سقط هس میره واقعا خسته کننده هس امروز ۵۵ رو ...

وای خیلی سخته خیلی خیلی اصلا حوصله دکتر بازی و این چیزا ندارم نمیدونم چیکار کنم حالا میخوام پای شوهرم هم به دکتر باز کنم ب دکترم میخوام بگم کلی ازمایش براش بنویسه یکم حال منم درک کنه

وای خیلی سخته خیلی خیلی اصلا حوصله دکتر بازی و این چیزا ندارم نمیدونم چیکار کنم حالا میخوام پای شوهر ...

آره خیلی سخته بخدا یکسر فقط نوار استفاده کردم چندین بار دکتر رفتم بی فایده😭😭😭😭😭