2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس من چیکارکنم واسه منم داغون شده صورتم

نمیدونم.. جوشات چرکی هستن یا عفونی. شما باماسک این چیزا خوب نمیشی اونم بی دلیل یهو کلی صورتت جوش زده بنظرم تا فرصت داری و جای جوشات سوراخ نشده و منافذت باز نشده حتما برو دکتر پوست خوب اگ عفونی باشن. دیگ دکتر خودش میدونه یکی از دوستام جوش عفونی داش بخاطر محصولات بدی ک زده بود رو پوستش میگف صورتم جای خالی روش نبوده رفته دکتر بهش فک کنم فکر کنم قرص هگزان داده الا صورتش انقدر صافه ک حد نداره باز با ینفر دیگ توی تاکسی یسال پیش هم صحبت شدم میگف خیلی جوش داشتم داکسی سایکلین خوردم اونم صوذتش صاف صاف بود ... ببین عزیزم تا دیر نشده ازمن میشنوی اشتباه منو نکن برو دکتر پوست خوب تا منافذ صوزتت باز نشده درمان کن ... البت اینم بگم اگ فکر میکنی یکدرصدم مثل. منی. اول دکتر زنان زایمان واجب تر از دکتر پوست چون امکانتااره جوشات مثل من چرکی باشع بخاطر کیست باشه چون من جوشام بخاطر کیست ریز و هورمون شیر بودن !و باهیچکدوم ازاین ماسک و.... خوب نمیشی ازمن گفتن

2728
2738
عزیزم خمیر دندون سوختگی میاره نباید شب تا صبح میزاشتی بمونه ...یه آب رسان بزن پوستتو خشک کرده فعلا ب ...

اشتباه کردم گفتم یه ساعت بزارم بعدگفتم ببینم شب تاصبح بهتره دلم میخوادگریه کنم قرمزه خیلی

اشتباه کردم گفتم یه ساعت بزارم بعدگفتم ببینم شب تاصبح بهتره دلم میخوادگریه کنم قرمزه خیلی

عیب نداره حالا شد دیگه منم کم سن بودم خمیر دندون زدم پوستم سوخت انقدر روغن بادام زدم تا پوستش افتاد

2706