2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من دوساله پریودیم نامنظمه الا دقیق دوساله هی صورتم جوش میزد بعدش ینی تموممم ماسک های دنیا چ خریدنی چ خانگی رو استفاده کردم!!تنها. خوبی داشت باعث شفافیت و روشتی و سفتی صورتم میشه هیچچچچچچ موقعععع به جوش نزدنم کمک نکرده هیچ موقع!امااااا الان یک ماه رفتم دکتر زنان مشکلم حل کنم تاااازه دیروز داروهام گرفتم بعد کلی سنو و ازمایش خون اما اما الا یک هفتس دارم دود عنبرنسا و اسفند میدم ینی واژنم رو دود میدم کل جوشام رفتم دیگ نمیدونم تااخراینجور باشه یانه اما کلشون رفته تف ب شیطون

خمیر دندانم ک بچه هامیگن نزن چون من خودم میزدم بدتر جوشام پر پر میشد حواسست باشه هرچیزیو ب صورتت نزن ممکنن بدتر صورتت تحریک کنه من کلی تعریف الوئه ورا شنیدم باورت میشه عیدی زدم ب صوزتم صورتم پر لک جوش و سیاه شدن رنگم شد حواست باشه هرچیزیو امتحان نکن من دیگ خودم هرچی ماسک رو زمین زدم

2706