2733
2734
عنوان

حرکات جنین در هفته ۲۹،

10446 بازدید | 25 پست

سلام دوستان کسیزبوده با جفت قدامی حرکتهارو تو این هفته احساس کنه ولی انگار از عمق وجود احساس میکنه اصلا قدرت قبل و نداره یه جورایی تعداد حرکات درست هست ولی خیلی خیلی ضعیف احساسشون میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ۲۶هستم جفتم قدامی هست،کلا حرکتاش قوی نیست مثل بعضی ها که میگن لگد میپرونه و ...کلا نسبت به بچه اولم خیلی آرومه به دکترم گفتم،گفت هم به خاطر جفت قدامی هست هم به خاطر چربی های شکمت چون بارداری دومم هست شکمم یکم چربی داره 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
2728
برو دکتر بگو حرکتش ضعیفه

میدونی حرکتاشو یه جوره خیلی خاص خوابیدمی میفهمم دیگه هم تشخیص نمیدم چجوری خوابیده تو شکمم قبلا به پهلو بودش همه ی لگداش تو پهلوم بود کامل کامل با چشم دیده میشد 

دوستان خواهرم‌بارداره افتادگی شدید داره میخواد سزاربن کنه دکترا میگن‌نه طبیعی ..

طبیعی شدتش رو بیشتر نمیکنه مگه 

حواسم پرته حواسیه كه  حواسش بهم  نیست میشه برای رفع مشكلم ی صلوات مهمونم كنی😊
من هفته ۲۶هستم جفتم قدامی هست،کلا حرکتاش قوی نیست مثل بعضی ها که میگن لگد میپرونه و ...کلا نسبت به ب ...

پس واسه منم لابد به خاطر اونه خب چاقم شدم تو این بارداری قبلا به پهلو خوابیده بود لگداش تو پهلو بود دیده میشد الان ولی جا عوض کرده و حتی نمیتونم حدس بزنم چجوریه بریچه یا نه درست شده دیگه سرش پایینه

2738
دوطتان خواهرم‌بارداره افتادگی شدید داره میخواد سزاربن کنه دکترا میگن‌نه طبیعی .. طبیعی شدتش رو بیشت ...

والا اصلا خبر ندارم ولی فکر نکنم رو افتادگی شکم تاثیری بزاره باز دکترا بهتر میدونن 

میدونی حرکتاشو یه جوره خیلی خاص خوابیدمی میفهمم دیگه هم تشخیص نمیدم چجوری خوابیده تو شکمم قبلا به په ...

برو بلوک زایمان بیمارستان ازت ان ای سی میگیرن خیالت راحت میشه

دکترم اوایل هفته هستش شنبه و یکشنبه و سه شنبه 

حتما که نباید دکتر خودت باشه برو بخش زایمان بیمارستان اونجا چکاپ می کنن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
برو بلوک زایمان بیمارستان ازت ان ای سی میگیرن خیالت راحت میشه

دفعه قبل رفتم گفت اونقدر وول میخوره نمیشه گرفت تو‌۳۰ دقیقه ان اس تی ۱۰ دقیقش هست ۱۰ دقیقه وسط چرخیده دوباره ۱۰ دقیقه هستش در حالی که زیاد احساس نمیکردم هفته پیش بود 

2706