2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهل کجاین عزیزم 😂😂عاشق اون تاپیک اولین حس ورد به نی نی سایتت شدم کلی خندیدم

کردستانم گلم ❤😍خوشحالم ک باعث شدم بخندی 😘😁😜

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2728
بعدترترش همه مردم ایران😢

آره دیگه جا داره از همین تریبون دست تک تکشون ببوسم که دراین امر خطیر منو همراهی کردن 😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
قزات 😍😘😁اره فره خنیم

قزا خوت نازار .❤

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
خووووش بحالت اونقد دوس داشتم همچین بابایی میداشتم الهی خدا براهم حفظتون کنه ،سالم و سلامت در نهایت ...

فدای شما بشم ...الهی خدا عزیزان شما رو حفظ کنه

من بابام مثل رفیق میمونه باهامون سه تا داداش بززگتر دارم اونا هم همینجور 

یادمه شوهررم اولا عروسی میگفت چقدر بابات مهربونه من ارزومه سرمو یه بار بذارم روی پاهای بابام .😇

هر کسی ین جوری دیگه بابای من هفت سالش که بوده یتیم شده خیلی محبت ندیده اصلا باید کار میکرده از کوچیکی درسم میخونده 

اینه که محبتش رو الان خرج همه میکنه.

معروفه به سید مهربون😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
به این نتیجه رسیدم که هیچ موجود زمینی نمیتونه اینکارا رو برای آدم بکنه تنها وجودی که میتونه همه این ...

💯

💕 دوست با نشاط من💕
بیا از امروز این تعهد را مکتوب کنیم📝

🕯من به خودم و خدای خودم تعهد میدم بسوی موفقیت گام بردارم
و
موفقیتم رو به افراد وشرایط گره نزنم🌿

🔮خودم رو باور داشته باشم و برای خوشبختی خودم به هیچکس جز تلاش خودم و لطف خداوند تکیه نکنم 💪

دوست عزیزم
تا حالا به پرنده هایی که روی شاخه یه درخت نشستند توجه کردی؟!🦅🕊🦜

اونها با وجود اینکه هر لحظه ممکنه شاخه ی زیر پاشون بشکنه اما هیچ نمیترسن و در نهایت آرامش از نشستن روی شاخه نازک درخت لذت میبرن😍

میخوای بدونی این آرامش اونها برای چیه؟؟🤔

🍀پرنده ها به شاخه های درخت اعتماد ندارن خودشونم میدونن ممکنه شاخه بشکنه اما اونها به 👈 بالهای 👉خودشون اعتماد دارن 👌

🌹 پس مهربان جان
شما هم فقط به خودت تکیه کن و و باور داشته باش تا خودت نخوای هیچکس نمیتونه خوشبختت کنه

💜 به خودت اعتماد داشته باش👌
قوی باش و بعد از هر اتفاق سخت محکم و قویتر بلند شو💪

یادت باشه ما آفریده شدیم تا قویتر به سوی خانه اصلی برگردیم
و روی زمین فقط یک مسافر هستیم

تنها چیزی که میتونه ما رو قوی کنه عبور از کوه مشکلات هست.👌

👈پس نترس و قوی و محکم بلند شو💪💪😉

به نظرتون بیشتر مشکلات امروز به خاطر تنهایی نیست؟؟؟؟

من خودم تنهایی رو دوست دارم

یه بار از مامانم پرسیدم مردم الان شادتر وراضی ترن یا چهل پنجاه سال پیش؟؟

گفت اونموقع مشکلات زیاد بود ولی باهم بودن آدمها باعث میشد خیلی درگیر مشکلاتشون نباشن همه جا اشنا پیدا میشد

ازحموم عمومی بگیر تادخونه مادر وعمه وخاله و مادربزرگ وحتی مادرشوهر....☺☺

2706