2733
2734
چه خوب که میتونین. ولی این باعث نشده فکر کنه حق با خودشه که شما جواب نمیدین؟

نه چون بارها شده بهش گفتم پس حرفت اینه ؟؟ پشیمون نمیشی ؟ اونم گفته اره و کلی حرف زده ولی وقتی پیام میدخ سین میکنم جواب نمیدم حساب کار دستش میاد

کلا مردا تو عصبانیتت اکثرشون عقلشون تعطیل میشه به نظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂 مازندران عشقهه لعنتی

اره بابا هیچ جاعه دنیا مازندران خودمون نمیشه از محمود آباد بگیر برو تا هر جا دیه👌👌

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
توی خانواده شوهرم من به شوخ طبعی معروفم .بعداز دیدن رفتاراشون با همه بگو بخند میکنم جز اونا .سکوت نه ...

چقدر خوبه اینطوری هستی.من تمام اخلاقای خوبمو از دست دادم بعد ازدواجم.از بس اذیت شدم.کاش مثل شما بودم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2728
اخدااا 😍 من بابلم بهترین دوستم بهشهریهه ولی

منم بین شما هستم ساری😍😍

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
2738
چقدر خوبه اینطوری هستی.من تمام اخلاقای خوبمو از دست دادم بعد ازدواجم.از بس اذیت شدم.کاش مثل شما بودم ...

من مطمئنم همین الانشم خوبی 😍دوست جونم ❤🌷

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
نه مثلا ببین عصبانیت نامزد من در حد یه ربعه بعدش کلی پیام میدم معذرت خواهی منم سین میکنم جواب نمیدم ...

خب وقتی توی یه خونه وزیر یه سقف باشین نمیشه.جواب ندی یا قهرکنی و...عادی میشه و طرف تازه عصبی تر میشه.البته شاید شوهر من اینطوریه.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
من مطمئنم همین الانشم خوبی 😍دوست جونم ❤🌷

نه نیستم ازشون بیزارم

از شوهرمم به خاطر دفاع از اونا و نادونیاش وبی محبتیاش بیزارم

اصلا همش در حال غصه خوردن ونشخوار کاراشونم

2706