2726
بی محلی .قشنگ کاری کردم طرف بسوزه .بی محلش کردم و لبخند زدم و خوش گذروندم

چه خوب

منم دو باره میرم خونه مادرشوهرم باهاش گرم نمیگیرم چون قبلا خیلی گرم میگرفتم وسراغ همه رو میگرفتمو...انقدر بین من و شوهرم دعوا مینداخت تصمیم گرفتم کم‌محلی کنم مثل خودشون.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه مگه طرف متوجه میشه شما کامنتشو نخوندین؟

نه ولی تو کامنت آخری که نوشتم ،میگم نمیخونمت 

بعد که جواب نمیدم میفهمه 🤭

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2728
بهترین سیاست در مقابل حرفایی که شوهر ادم میزنه و حرصتون در میاد چیه؟

سکوت میکنم من نامزدم البته

خودش عصبانی ممیشه کلی حرف میزنه من هیچی نمیگم اتیشش خوابید معذرت خواهی میکنه بازم هیچی نمیگم

بهترین سیاست در مقابل حرفایی که شوهر ادم میزنه و حرصتون در میاد چیه؟

وای منم بزرگترین مشکلم همینه

شوهرمم از عمد یا نادونی یا تربیت غلط خیلی حرصم میده با کارا وحرفاش و منم منفجر میشم

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
سکوت میکنم من نامزدم البته خودش عصبانی ممیشه کلی حرف میزنه من هیچی نمیگم اتیشش خوابید معذرت خواهی م ...

منم‌اوایل اینطوری بودم ولی از بس تکرار کرده دیگه منفجر میشم

سکوت میکنم من نامزدم البته خودش عصبانی ممیشه کلی حرف میزنه من هیچی نمیگم اتیشش خوابید معذرت خواهی م ...

چه خوب که میتونین. ولی این باعث نشده فکر کنه حق با خودشه که شما جواب نمیدین؟

براتون تعریف کنم چی شده تجربه مو 

من با یه نفری خودش خود جوش با من بحث راه انداخت از فرط حسودی منم نزدیک به چهار سال باهاشون قطع رابطه کردم خود جوش😂😂😂

طرف مقصر صد در صد بود 

نگم که چقدر منت کشی کردن تو این چند سال زنگ پیغوم و..... 

اخرشم یکی از فامیلشون که واسم عزیز بود جلو کردن زنگم زد و یه شام آنچنانی دادن و من اشتی کردم .

مزایایی بی محلی و در واقع قطع رابطه اینه که 

خودت راحتی اعصابت راحته و طرف درگیره که چرا محلش نمیدی 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
اخدااا 😍 من بابلم بهترین دوستم بهشهریهه ولی

من ک کلا مازندران گردی میکنم همه جا هسم😂😂

بابلم خوبه👌

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
چه خوب منم دو باره میرم خونه مادرشوهرم باهاش گرم نمیگیرم چون قبلا خیلی گرم میگرفتم وسراغ همه رو میگ ...

توی خانواده شوهرم من به شوخ طبعی معروفم .بعداز دیدن رفتاراشون با همه بگو بخند میکنم جز اونا .سکوت نهایتا یه لبخند و تمرکز روی زندگی خودم و همسرم و خوش گذرونی.یه چایی روی آتیشم بخوریم اینا از حرص میترکن از بس بدبخت و حسودن

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
منم‌اوایل اینطوری بودم ولی از بس تکرار کرده دیگه منفجر میشم

نه مثلا ببین عصبانیت نامزد من در حد یه ربعه بعدش کلی پیام میدم معذرت خواهی منم سین میکنم جواب نمیدم زنگ میزنه جواب نمیدم چند بار تکرار کنه حساب کار دستش میاد که نباید اینجوری کنه یاد میگیره تو عصبانیت هر چی تو ذهنش بود نگه

2706