1735
1765
عنوان

بیاید بدجنسی یادم بدید

386 بازدید | 39 پست

من ۷ ساله ازدواج کردم با خواهرشوهرم تو ی ساختمون زندگی میکنیم ۵ ساله قهریم حتی بچم که الان ۲ سالشه هنوز ندیدتش اینم بگم مشکل من نیستما با کل فامیل حتی خانواده خودشم قهره خیلی حرصم میگیره از کاراش تو کوچه منو میبینه چنان رو برمیگردونه یا میان تو حیاط بازی میکنن تا نا بریم بیرون سریع پشتشو میکنه جالبه تا من بیرون میرم از پنجره نگاه میکنه ما رو ولی تا ما سر بالا کنیم فرار مبکنه 

دلم میخواد یکم بسوزونمش دلم خنک شه یکم حرصش بدم 

چیکار کنم 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تو فقط دیدی زودتر ازاون روتو برگرد دون 😅

من دراین حد بدجنسم😥😅

گروه آبی 💙 وزن اولیه ۶۸ 💢وزن  الان ۶۷💢وزن هدف ۵۶ 🌼🌼من میتونم واسه سلامتی و داشتن هیکلی عالی تلاش کنم💪💃شروع رژیم ۸ تیر ۱۳۹۹
1718

بیخیال گلم

بی توجه ک باشی خیلی اذیت میکنه

البته قهر اصلن کار درست و منطقی نیس

تو                                                                   همانی ک دلم لک زده لبخندش را                                                                       خدای من
1760

چیکارش داری خب اذیتت نکرده که .... فقط تحویلش نگیر .... مطمئن باش خودش به اندازه کافی از شخصیتش زجر میکشه چون باعث تنهاییش شده

گر نگهدار من آن است که من میدانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد .....صلوات لطفا 😍😍😍
بیخیال گلم بی توجه ک باشی خیلی اذیت میکنه البته قهر اصلن کار درست و منطقی نیس

بخدا تاحالا با هیشکی من تاحالا قهر نکردم ولی اینکه هنوز بچمم ندید خیلی بهم فشار اورد من برای زایمانش از تو بیمارستان بیرون نمیرفتم

1665

ول کنین بابا من کلا بی خیالم اصلا رو مادر شوهر وخواهر شوهر کلا فامیل شوهر حرص نمیخورم جوابشونم همون لحظه باخنده میدم از نظرشونم بهترین ادمم خودتو درگیر نکن اون وقت باید اعصاب اهنی داشته باشی کوچک ترین کارشون حرصت میده

گروه آبی 💙 وزن اولیه ۶۸ 💢وزن  الان ۶۷💢وزن هدف ۵۶ 🌼🌼من میتونم واسه سلامتی و داشتن هیکلی عالی تلاش کنم💪💃شروع رژیم ۸ تیر ۱۳۹۹
1651