2737
2734
عنوان

قراره برم برا اولین بار کسی که قراره با بابان ازدواج کنه رو‌ ببینم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 26 پست

ببین بدون اینکه ببینیش قضاوت نکن 

برو اول باهاش حرف بزن توقع نداشته باش برات مادری کنه

همین که رابطه ی دوستی داشته باشی کلی به حالت و ارامشت کمک میکنه پس با این دید که خانومه قراره بشه مامانت نرو!

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
یکی خانمی ازنزدیکان اینجوری ازدواج کرد..می گفت شوهرم خوبه اما هر روز مهمون دارم...هروز باید کلی کار ...

ن اصلا خانمه گفته من دوست دارم بچه ها رو دعوت کنم دور هم باهم باشن واسطه گفته اینجوری از قول خودش فقط حرف زد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چون فکر کرد خانمه رو شاید ازش خوشش نیاد ولی الان بک‌ دل ن صد دل عاشقش شده ن خانمه چیزهای دیکه کف ...

خوب پس بگرد یه جملاتی پیدا کن ببین اینا حرفای خودشه یانه.بعدم براش شرط بزارید که نباید بایامونو ازمون بگیری واینا.البته بهشم اطمینان بدید که زیاد ادیتشون نمیکنید که بخوایید همش مزاحمش بشید.اما اون دیگه بچه دارنمیشه به نفع خودشه باشما خوب باشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731

حرف واسطه رو کنار بذار در ذهنت ولی با این خانم که میخواد همسر پدر شما بشه  همیشه بل احترام و مهربونی تو ارتباط بگیر مسلما جواب برگشت داره و صمیمی نشو باهاش و از رازهای دلت براش نگو هیچوقت اما مثل یک دوست حسابش کن که ارتباطتتون برپایه احترام ه ولی نه راز دل گفتن . کم کم با اخلاقش اشنا میشی و نباید بترسی و کنار بکشی  و حرف واسطه رو هیچوقت بهش در ذهنت بزرگ نکن اون نظر خودشو گفته و بدون شروع یه چیزی پرونده مهم اینه که تو قوی باشی و درکنار این خانم زندگی کنی بدون اینکه قضاوتش کنی . چه بسا بسیار ادم خوبی باشه برای پدر و شما. 

ن اصلا خانمه گفته من دوست دارم بچه ها رو دعوت کنم دور هم باهم باشن واسطه گفته اینجوری از قول خودش فق ...

خب خانومه ممکنه تعارف کرده...شماهم قبول کنین که باید رعایت کنین..اون خانوم هم با یه توقعاتی همسر پدرتون میشه..باید یه جوری به خواسته هاش برسه.

منم خیلی دوست دارم پدرم ازدواج کنه و از تنهایی در بیاد و زندگیش هدف داشته باشه

عزیزم به حرفای اون واسطه توجه نکن

مهم خود خانمه هست ببین اخلاقش خوبه، طرز برخوردش، 

ببین بابات خوشحاله کنارش یا نه 

اصلا هم خودت رو معذب نکن 

همون اول صحبت کنی سلام و احوال پرسی سر صحبت خودش باز میشه

2738
اخه در مورد چی بگم از کجا بفهمم ؟!

متاهلی؟ اون خانم چندسالشه و اختلاف سنی باپدرتون زیاده؟

رفتی دیدیش اصصصصلا نگو برام مادری کن ولی انتظاراتت رو بگو و بگو پدرمون بعد ازدواج هم پدرمونه و ما مانند قبل رفت و امدمون رو داریم و انتظار داریم عامل جدایی بین فرزند و پدر نشید..

اگه حساب و کتاب مالی هست تو خونتون حتتتما قبل عقد حساب کتابها رو صاف کنید..خواهر یا برادر مجرد دارید منزل؟؟

وسایل منزل مادری هم اگه تو خونتون هست چیزهای باارزش و یا خاطره دار رو بردارید به عنوان یادگاری..

معمولا زن دوم تمام وسایلی که مادر با خون و دل خرید رو حیف و میل میکنه و یا صاحب میشه..

در مورد چی حرف زنم اینکه برام مادری میکنه یا ن؟!!

شما مجردی؟ جای مادر که نمیگیره باهاش صحبت کن بگو میخوام بابام یه زندگی آروم داشته باشه 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم