2726
عنوان

من استاد ویارای مزخرفم بیاید بگم اینبار به چیه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 56 پست

وای خداا😂😂😂😂😂❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😳😂😳😂😳😂😳 اقا یه چی بگم    بخدا باورم نمیشه ؟ !!! یعنی خانومای باردار طبیعیه به چیز ...

اره دیگه مثل اینکه به صدای شوهرشون حساس میشن من شبا با شوهرم فقط دارم کلنجار میرم که چراااا بلند نفس میکشی

جاری من خرما میدید حالش بد میشد 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خب اینا خوبه من تو بارداریه قبلیم دلم میخواست سفیداب گاز بزنم😷😷 به هیچی جز ابجیم نگفته بودم خجالت میکشیدم خداروشکر بعد ی ماه برطرف شد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اره دیگه مثل اینکه به صدای شوهرشون حساس میشن من شبا با شوهرم فقط دارم کلنجار میرم که چراااا بلند نفس ...

نه اونو میدونستم  بعد  ویار همش بده ؟ یعنی ویار اینجوری ندارین که یه چیزی رو حتما باید ببینیش؟ مثلا برعکس اینی که گفتی 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
خب اینا خوبه من تو بارداریه قبلیم دلم میخواست سفیداب گاز بزنم😷😷 به هیچی جز ابجیم نگفته بودم خجالت ...

وای یا خدا اگه بدونی چقدر بدمزس من یبار بچه بودم بجا کشک انداختم دهنمو جویدم اووووق

2706