2733
2734
ناراحتی قلبی

خیلی سخته مراقب خودت باش انشاله امام حسین شفات بده بحق  دست بریده عباس خواهرم شفا پیدا کنی😔😊💓💜

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم خدا قوت خیلی سخته که با شکم پر میری سر کار 

اره سه شبه درد زایمان دارم شیاف و امبول میزنم تا فعلا نیاد ساکمو بستم هر جا میرم مجلس ساکمو با خودمم میبرم که اگه بادم گرفت مستقیم برم زایشگاها البته کارو میدم دست شاگردا خودم خیلی کار نمیکنم نمیکشونم

من عاشق غذاهای نارنجی بودم از اول بارداریم 😁 ولی وقتی میخوردم به غلط کردن میفتادم.بس که ترش میکرد معدم بخاطر رب و ادویه و روغنش🤕

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2728
من هوس بکنم خودم درست می کنم نشد خواهرم 😍😍فداش بشم سه سوت مشکل من اینه هوس ندارم اصلا برا همین تا ...

ای بابا😄من تو بارداری قبلیم انقد خوردم 22 کیلو اضاف اوردم بچمم خداروشکر خوب بود بااینکه زود بدنیا اومد اماسر این دوست دارم یکی بپزه بخورم😁

انشاله  خدا بهت هر چ میخوای بده و روز روز روزات خوب بشه  سلامت  تندرست باشی  حسی ...

قربون دل پاکت بشم من

دوست بدار کسی را که دوستت دارد حتی اگر غلام درگاهت باشد و دوست مدار کسی را که دوستت ندارد حتی اگر سلطان قلبت باشد...
2738
قربون دل پاکت بشم من

خدا نکنه خواهرم امیدوارم بزودی خدا شفات بده  ب نیتت زیارت عاشورا میخونم 💓

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
مامان منم پیس میکر داره حالت رو درک میکنم  خدا اگه بخواد تو بدترین شرایط بهترین رو برات رقم می ...

عزیز دلم خیلی ممنون💖💖💖

دوست بدار کسی را که دوستت دارد حتی اگر غلام درگاهت باشد و دوست مدار کسی را که دوستت ندارد حتی اگر سلطان قلبت باشد...
خدا نکنه خواهرم امیدوارم بزودی خدا شفات بده  ب نیتت زیارت عاشورا میخونم 💓

💖💖💖💖💖

2706