2726
کسی که باآفتاب صبح گرم نشه باآفتاب ظهر هیچوقت گرم نمیشه،اینو همیشه یادت باشه

ولی این تفکر خیلی بده چون جامع ما خیلی جدا شدن اگه خودشون باهم ازدواج نکن چی میش

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕
من کاری به اشتباه این خانم ندارم ولی کسی که فقط بلد باشه بچه بندازه وبه تربیت وامنیت مالیو روانی وآی ...

دقیقا مادر من بمن میگه من همه کاری برات کردم ولی خدا میدونه تو این زندگی ۳۲سالم یه هزاری کمکم نبوده با اینکه بابام فوت شده بود فقط میگه من بدنیا اوردمت و بزرگت کردم 

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتما مجبوره که طلاق بگیره دیگه وگرنه از دل خوشی که نیس اونا پدر مادرشن نه من !!!!من مسئول به دنیا او ...

اونا حق پدر ومادری رو ادا کردن الان هم رفته مشورت صلاح دیده جدا نشه دیگه هرکی بچه‌دار میشه قرار نیست تاوان اشتباه بچه ها رو بده که یکی مثله شما بیاد و هزار جور حرف وتوقع ازشون داشته باشه وطلبکار بشه ببخشید که ازتون اجازه نگرفتن بچه‌دار شدن

توخونه خودت 

خیلیا خونه خودشون میمونن 

برای گرفتن نفقه باید تمکین کنی و شوهرت اصلا نمیتونه تورو ازخونه بیرون کنه 

نفقه کیفرش شکایت کن ک زندان داشته باشه اگه نفقت نده فوری بهت حکم میدن 

بعد برو تمام دارایش ب دادگاه بگو ک واس مهریت خونه ماشین طرفتو ازش میگیرن ب تو میدن

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
مربی پیش دبستانی بودم که کارم فعلا تعطیله یکمم طلا دارم

خوبه همونا بفروش ی خونه کوچیک یجا بگیر تا کم کم مهریه ات بگیری کار کن حتی روزی ۵۰تومن خوبه

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕
حرفتون مضحکه،، هر معلولی حتما علتی داره،، اینکه شرایطی بوجود اومده که این خانوم خودش دخالتی توش نداش ...

لطفا بحث فلسفی راه ننداز و سفسطه نکن،دقیقا شخص این خانوم منظور من نبوده،خیلی از دخترا شاید واقعا توو شرایط اجبار پدر و مادر تن به ازدواج دادن،اینقدر اهل شعار و قضاوت نابجا نباش و خودت رو بذار جای یه همچین دخترایی یه لحظه،اینم توی اوضاع اقتصادی الان و بدتر از اون شرایط بیکاری ،ادم باید همه ی جوانب رو در نظر بگیره و نظر بده

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2706