2737
2734

بچه ها دیشب تا صبح از فکر خوابم نبرد به سختی یکساعتی خوابیدم.متوجه شدم شوهرم نصف شب گوشیش برداشت رفت بیردن از اتاق .خیلی ناراحت شدم. این مدته بهش شک کردم و از رفتاراش متوجه میشدم شاید داره با یه نفر چت میکنه.آخه قبلا سابقه داشته .خلاصه همینجور تو فکر بودم و دخترم بیدار شد دست کشید رو صورتم.دو سالشه .همیشه همین مدلی هست تا ببینه ناراحتم حتی اگه خواب باشه متوجه میشه .نمیدونم این طبیعیه یا همه ی بچه ها اینجوری هستن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره بابا دختر منم یه سال و نیمشه هروقت گریه کردم یا ناراحت بودم میاد نازم میکنه اونم دستاشو مزذاره رو صورتش یعنی گریه میکنه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من هروقت ناراحت باشم دخترم ناآرومی میکنه و گریه شدید همه اش بیقراره

با اینکه شیر خودمم نمیخوره

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بعدش که دخترم خوابید رفتم بیرون از اتاق به بهانه دستشویی ببینم عکسالعمل شوهرم چیه .اونم به روی خودش نیاورد و واسه اینکه من شک نکنم رفت توی بازیهای گوشیش که مثلا بگه دارم با گوشیم بازی میکنم .

ساعت نزدیکای صبح بود رفتم به شوهرم گفتم باید بریم مشاوره .یه لحظه جا خورد و مثل همیشه خودشو به موش موردگی زد .متوجه شد من خیلی تیزم .واسه هفته دیگه نوبت زده بودم میخواستم تهایی برم .گفتم بهش بگم که اونم بیاد 

2738
الهی 😍😍😍😍

فداتون😘😘😘😘

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706