2726

خيلي نيازمند دعاهاتونم 

هرچقدر گفتم نريم قبول نكرد با ترس ميرم😔

99/9/9خانواده شوهرم ادم شدن ايشالا خودمم از ٤٥كيلو شدم ٧٠تا كيلو 💪🏻💪🏻

انشالله که چیزی،نمیشه ...خدا بهمراهتون

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مازندران قرمز گلستان زرد شکننده گیلان نمیدونم

ویروس با دعا نمی ره با فکر و تدبیر میره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خدا بچتون و همچنین ما رو از شر امثال شوهر شما حفظ کنه الهی امین

موافقم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

مگه میشه ادمو با اصرار و دعوا به زور ببرن مسافرت 

خدا به خیر کنه از دست ادمهایی مثل همسر شما 

فقط دعا میکنم سالم برگردین

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
مازندران قرمز گلستان زرد شکننده گیلان نمیدونم ویروس با دعا نمی ره با فکر و تدبیر میره

خداشاهده جای من و استارتر نیستی که درک کنی

منم شوهرم بیچارم کرده

پریشب به زوووووووووووور منو پسر۴ساله و نوزاد ۱ماهم و برد بیرون که برا پسرم کفش بخزیم

بهش میگم مردم حاضرن الان دمپایی پای بچشون کنن ولی بچشون سالم باشه نه اینکه کفش ۳۰۰ تومنی بخرن خدااایی نکرده بچشون نتونه اون کفشو بپوشه ولی انگار نه انگاااااااار

میگه الکی تلقین منفی نکن اون بدتره

اگرم به حرفش گوش ندم لج میکنه و تا یه هفته خونمون ماتم سراس

شما میگی چیکارکنیم؟؟؟؟؟؟؟

اره میشه الان شوهر من منتظره یه کاری داره اون انجام شه مارو ببره شهر خراب شدشون

یعنی اگه شما مخالفت کنی به زور میبرتتون؟؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خداشاهده جای من و استارتر نیستی که درک کنی منم شوهرم بیچارم کرده پریشب به زوووووووووووور منو پس ...

نمیدونم واقعا

فقط میدونم ما شمالی ها در عین رعایت گناه داریم چوب ندانم کاری و تفریح بقیه رو بخوریم

2706