2410
2553
زیاد شده تا دلت بخواد گوشی مو شکستم از عمد  ولی گفتم از دستم افتاده همینو یادم اومده .ولی یادم ...

حالا شما بپرس

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
مگه دوباده برگشت سایت 🤔

بر نگشته ولی قبلا خیلی میگفت من واقعا پسر جوانمرد رو قبول دارم بیحاشیش ولی اینی که گفتی خودش پر حاشیه بود

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من اره اخرش چندتا از این کاربرا میان و ادامه  ماجرا همه میدونن،و گزااااااارش😀

خدا نکنه شما حامیان من باشید منم هرروز تاپیک میزارم صندلی داغ 😍😁

👈کاربر اقا هستم 
2456
حالا شما بپرس

تا حالا لوازم شکستی قایم کنی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
حالا شما بپرس

چندتادوست پسرداشتی تاحالا

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2714
ای جان دلم فداش 😘😘😘😘😍

ممنون❤😘🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
آره تا دلت بخواد😂😂😂😂😂

منم همی طور مادر شوهرم پیدا کرد

2706