2726
کاربر مهندس رضا حیف حیف شد ترکید یه هو یادش افتادم نمونه یه اقا کامل بود

ای جان 😂😂😂 توهر تاپیکی میرفت میگفت منو ترکوندن سر لایک کردن 😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
۱۴سالگی عروس شدم🙈🙏🙏😘

ماشااااااا خیلی هم عالی یاد بگیرن دخترای امروزی 😍😊چه لذتی داره نوه دار شدن در اوج جووونی🌹🌹🌹🌹👏👏👏👏

👈کاربر اقا هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان 😂😂😂 توهر تاپیکی میرفت میگفت منو ترکوندن سر لایک کردن 😂😂

مگه دوباده برگشت سایت 🤔

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
یه کم فکرکن دیگه من عاشق سوالای خفنم😂

تا حالا شده مسواک کسی رو اشتباه بزنی بعدا بفهمی مال خودت نبوده؟ 😁

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
خوشبخت بشین❤ واما سوال تاحالابه شوهرت خیانت کردی البته منظورم فقط جنسی نیستا مثلا توی همین سایت باک ...

چند تا کاربر اقا درخواس دوستی دادن قبول کردم تحویل نی نی یار پنج دادم تا  کسی از این کارا نکنه تازه فوشم داد وگفت امارتتو در میارم😂😂😂 خیانت  نکردم بهش که بدونه 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
ماشااااااا خیلی هم عالی یاد بگیرن دخترای امروزی 😍😊چه لذتی داره نوه دار شدن در اوج جووونی🌹🌹🌹🌹👏 ...

عالیه خصوصا وقتی فقط به شما بگه مامانی

مامان خودش وبه اسم صدامیکنه زها

اون یکی مامان بزرگش ومیگه عمه🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
تا حالا شده مسواک کسی رو اشتباه بزنی بعدا بفهمی مال خودت نبوده؟ 😁

نه اصلا😝

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
تا حالا شده کاری کنی بندازی گردن بقیه؟ توضیح بده

زیاد شده تا دلت بخواد گوشی مو شکستم از عمد  ولی گفتم از دستم افتاده همینو یادم اومده .ولی یادم نمیاد چی بوده

چند تا کاربر اقا درخواس دوستی دادن قبول کردم تحویل نی نی یار پنج دادم تا  کسی از این کارا نکنه ...

آفرین بانو 👏👏👏👏😘

2706