2737
2734

آخ کاش می شدیه دوست خوب و با مرام داشتم، که همه چیزو می دونست و از آینده خبر داشت، بعد وقتی استرس زایمان و دیابتم و سلامتی خودم و بچه م ،بالا می زنه، بهش پناه می بردم. 

اینا رو که نوشتم، نا خوداگاه به ذهنم رسید، که خب من این دوست رو دارم، اونم خداست. چون خبر قطعی از اینده داره و قادر مطلقه و رحمانه و ....

اما راستش منم ادمم دیگه، ضعفهای خودمودارم، دلم می خواد دست این دوست رو بگیرم با هم کمی راه بریم، سرم رو بذارم روی شونه اش و هق هق گریه کنم و اون بشنوه صدامو و دلداری ام بده و بگه قرار نیست هیچی بشه، نترس. همه چیز از اون چه فکر می کنی هم راحت تر اتفاق می افته و خلاص! 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا به حاجتت میرسی ♥️🥺💔 من دیروز باهاش بحث کردم الان پشیمونم میشه واسم دعا کنی ؟💔🥺

ای جان، خدا خیلی بزرگه، فقط کاش می شد گاهی توی وجود یه انسان دیدش وبغلش کرد. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2738

واقعا بهترین دوست خداست💜

منم یه دوست خوب دارم که سالهاست باهم هستیم

همه خصوصیاتش خوبه اماخبر از آینده نداره😉

راستی فکرنکن تنهایی اینجا همه باهم دوستیم❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ممنونم دوستم 

❤❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔