2726
عنوان

از سوتی هایی که دادین بگید😁شاد بشیم یکم

| مشاهده متن کامل بحث + 3378 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو بگو با بقیه چکار داری در دروازه رو میشه بست در دهن مردم و نه

اگر دربند در مانیییی در مانی😂😂😂

یبار توی جمعی از آشناهای دور که هر چند سال یبار میان پیشمون یه استان دیگه هستن

خانم اون جمع گفت کی میتونه سه بار پشت هم بگه سرشیرو سرکه سیری سی شاهی

اقا من توی دلم تمرین کردم و بعد گفتم من من

و شاید بتونید حدس برنید بعد دومین جمله چه اتفاقی افتاد😣😣

فقط دیدم همه پخش شدن

Silenc says a lot more than you think 🤍
من یه دور که داشتیم از سالن عروسی میومدیم بیرون سوار ماشین بشیم لیز خوردم کل فامیلا و مردا اونجا بود ...

😑اسکار و کی براش پست کنم؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728

خیلی بامزه نیست ولی وقتی آدم عجله داره حرفاشم عجیب میشه خاله شوهرم نشسته بود پشت در اتاق خواب یجوری که در باز میشد میخورد به پاش منم اومدم سریع حرف بزنم گفتم ضربه گیر در رو از رو دیوار بکن بچسبون درت 😂

میخواستم بگم بچسبون به پات😂

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️

تو کلاس مجازی هم تو پیوی دوستم بودم هم تو گروه بعد دوستم گفت استاد میخواد امتحان بگیره منم نوشتم استاد گ..و..ه..خورده غلط میکنه امتحان بگیره دیدم ای داد بیداد رفت تو گروه چون خیلی لاکچری بودم فکر کردم رفته واسه دوستم تا 10 دقیقه یه چیزی خوردم و دیدم بیچاره شدم واییییی معلم بهم گفت بیا پیوی و فحشم داد رکیک😑

من فرزانه هستم 28 سالمه و یک دختر دارم 3 سالشه اسمش ملیکا هست الان هم باردارم💜
یبار خیلی حالم بدددد بود ب نون سنگگ گفتم  برام سون منگگ بخر ب شوهرم

❤💜💙💚💛🧡😂خیلی خوب بود 

شوهرت چی گفت در جواب؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

یه بار خونه خواهرم بودم براش مهمان اومد

مهمانا موقع رفتن و خداحافظی من مداوم می گفتم خوش اومدید بازم تشریف بیارید خب شام میموندید 😂😥

دیدم خواهرم ناجور داره نگام میکنه بعدش یه لحضه به خودم اومدم بابا اینجا که خونه خودمون نیست دارم تعارف تیکه پاره میکنم 

یکی نبود اونجا بگه اخه بتو چه که تعارف میزنی برای خونه یکی دیگه😒😒

خیلی خجالت کشیدم

من یه دور که داشتیم از سالن عروسی میومدیم بیرون سوار ماشین بشیم لیز خوردم کل فامیلا و مردا اونجا بود ...

😶😶😶😶مامانه تو داری؟ 😂😂😂😂

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706