2733
2734

از بچگی عاشق شغل مدیریت بودم یادمه با دختر عمم خاله بازی میکردیم من همیشه تو بازی یه دختر کارخونه دار بودم همش میگفتم من رئیس کارخونه بودم یا شرکت داشتم😂تو بازی تیمی هم همیشه رهبر گروه بودم تو مدرسه هم سرگروه بودم ریاست کردن رو دوست داشتم حتی دوست نداشتم دکتر مهندس بشم ب بابام همش میگفتم میخوام رئیس یه جا بشم فرقی نداره کجا اونم میگفت درستو بخون میشی الان فقط مدیریت تختمو رخت خوامو دارم😂ارزوم ب فنا رفت ولی همیشه خودم مدیر یه جا تصور میکنم حداقل تو تصور حال کنم😂

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

پرستار

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
صلوات گوی سایت

مادرتون به هوش اومد؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706