2726
عنوان

بچها بیاین بگم چرا گفتم صلوات و قل هو الله

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله که مشکلت حل بشه عزیزم...همین الانسم که فهمیدن مشکل چیه الان میان تمسخرت میکنن و میخندن بجا دعا کردن...از اینجا درخواست دعا نکن چون امشب واقعا عجیب بود برام که خانمای نینیسایت رو اینجوری دیدم..خودت با تمام وجودت از خدا بخواه. صدقه بده..انشاالله خدا کمکت.میکنه

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂

عزیزم مگه میشه معلوم نباشه بیماریش چیه؟تهران اوردینش؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2728

انشالله خدا شفاش بده کاش دلیلتم تو هر نوشته میگفتی باعث شدی خیلیا الان صلواتو به مسخره بگیره گناه داره،صلوات شان بالایی داره نمیشه به سخره گرفت

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

تو ک همجا رفتی برو پیش خود شخص روازاده من درمان میشه من مطبش رفتم حتی از خارج اومده بودن طب سنتیه من ایمان دارم حل میشه.توکه همجا رفتی اینم روش.بیمار سرطان خونمون بعداز سه سال اسیرشدنو نابود شدن تو بیمارستانا و بدتر شدن خالش این جا کلا ریشه کن شد سرچندماه بیماریش یا خالم هردکتری واس بچه دررشدن رفت ولی اینجا رفت با جوشونده گیاهی سه گ

ماه بعد دختر دار شد و مشکلشم اصلا اون چیزی ک پزشکا گفتن نبود..دوستم سیزده سال جوش میزدو چاله میشد رو صورتش هرجا بگی رفت دکتر بهترین دکارای تهران و بهترین داروهای خارجی رفت اینجا الان صورتش از کف دست من صاف تره و مشکلش عفونت رحمی بود ینی درمات اصلا رو پوستش انجان نشد رو رحمش انجام شد

من ده تای اولو خوندم ولی حالا که اینو فهمیدم ده تا دیگه برات میخونم😊

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

گلم حلال کن ایشالا حاجت روابشی

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

بچها بیماریش رو اسمشو میپرسم میگم درمان قطعی نداره و برای درمان باید بببریم آمریکا اونجا هم درمانی قطعی نیستش و ممکنه زبونم لال بمیره بچه و پول نداریم ک ببریمش و هزینه درمان خیلی خیلی بالا هستش دعا کردیم صدقه دادیم همه کاری کردیم

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
بچها بیماریش رو اسمشو میپرسم میگم درمان قطعی نداره و برای درمان باید بببریم آمریکا اونجا هم درمانی ق ...

اسشمو بپرسین بگین شاید من بتونم کمک پیدا کنم براش فقط سریع اطلاع بدین

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
یکی از دوستان ما اینشکلی بود بچش، درمان نداره، مثل ی تکه گوشت بود، مثل بچه ای کهتازه بدنیا میاد نمیت ...

بله خوب شدن؟

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2706