2703
2553

دیدم ک برام تاپیک زدید و جواب دادید و واقعا زیاده روی کردم چون دو تا مشکل بزرگ دارم یکی مربوط ب خودم هست و دیگری بچه ۴ سالشه ۲ ساله مریضه درمانی هم نداره اصلا بیماری مشخصی نداره و کل بدن فلج هست اسمش رو هم عوض کردیم ولی خوب نشدن هرجا رو ک بگید در اصفهان رفتیم ولی خوب نشد ایشالله با دعا های شما خوب بشه ببخشید واقعا زیاده روی کردم دیگه❤ دسستتون درد نکنه ک فرستادید😍

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یا مکه مکرمه اسمشو چرا عوض کردین دیگه 

گفتن باید اسمشو عوض کنید 😶

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2714
عزیزم ان شاءالله خدا شفای کامل عنایت کنه واست ۱۰۰ تا صلوات و ۱۰۰ تا قل هو والله احد میخونم💋

فدات شم عزیزم😍😘

اها خوب درست حسابی تاپیک بزن 😐میخونم بازم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
خب چرا نمیگی شاید دکتر بهت معرفی کنند 

عزیزم درمانی نداره بیماریش بردیم دکتر تهران خارج از کشور ولی درمانی نیست 

گفتن باید اسمشو عوض کنید 😶

با تغییر اسم کی درمان شده آخه عزیزم از این خرافات بیاین بیرون

امیدوارم حالش خوب بشه و سلامتیشو بدست بیاره 🙏🏻

ببریدش پیش متخصص های مجرب 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706