2733
2734
عنوان

یه سوال دارم مذهبیا نیان 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سماع 😊

رفصیدن مگه مخالف دینه؟🤔خب البته عروسی های ما جداست. قاطی نیست.تو سالن و جدا. ‌بعد از عروسی اصلی وقتی میرن عروس گردونی قاطی میشن ک من نمیرم. مگر درجه یک ک اونم‌با حجاب یه گوسه عین دختر خوب می ایستم😊

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
یه خانومه چند ساعته تو همه تایپکا معمولا پست اول میاد درخاست صلوات و قل هوالله میده جواب هیچکسم نمید ...

بنده خدا گفت یک بچه مریض دارن و یک مشکل شخصی ،عذر خواهی هم کرد بابت اینکه نی نی سایتی ها رو اذیت کرده😔

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
رفصیدن مگه مخالف دینه؟🤔خب البته عروسی های ما جداست. قاطی نیست.تو سالن و جدا. ‌بعد از عروسی اصلی وقت ...

آره قشنگم چون گفتی مذهبی گفتم بگم.موفق باشی مهربون

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
رفصیدن مگه مخالف دینه؟🤔خب البته عروسی های ما جداست. قاطی نیست.تو سالن و جدا. ‌بعد از عروسی اصلی وقت ...

منم مذهبی ام و تو جمع خانوما می رقصم و لباس  شیک میپوشم  

رقصمم عالییه

پسرم زندگیمه♥
2738

مذهبی ها چه رقصی میریزن و میپاچن تو تاپیک😂😂😂😂😂😂

ایول 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

تازه اسی شاید دیدی بهت نساخت بیشتر خجالتی شدی😂😂حتی از خجالت شامم نخوردی

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
آره قشنگم چون گفتی مذهبی گفتم بگم.موفق باشی مهربون

🙈خودمم قبول دارم خیلی با اعتماد ب نفس گفتم😄الان منظورت گرفتم.تذکر ب جایی بود😁 ولی واقعا منظورم‌جنبه عمومیش بود😜😜😜

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706