2737
2734
عنوان

یه سوال دارم مذهبیا نیان 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سماع 😊

رفصیدن مگه مخالف دینه؟🤔خب البته عروسی های ما جداست. قاطی نیست.تو سالن و جدا. ‌بعد از عروسی اصلی وقتی میرن عروس گردونی قاطی میشن ک من نمیرم. مگر درجه یک ک اونم‌با حجاب یه گوسه عین دختر خوب می ایستم😊

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
یه خانومه چند ساعته تو همه تایپکا معمولا پست اول میاد درخاست صلوات و قل هوالله میده جواب هیچکسم نمید ...

بنده خدا گفت یک بچه مریض دارن و یک مشکل شخصی ،عذر خواهی هم کرد بابت اینکه نی نی سایتی ها رو اذیت کرده😔

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
رفصیدن مگه مخالف دینه؟🤔خب البته عروسی های ما جداست. قاطی نیست.تو سالن و جدا. ‌بعد از عروسی اصلی وقت ...

آره قشنگم چون گفتی مذهبی گفتم بگم.موفق باشی مهربون

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
رفصیدن مگه مخالف دینه؟🤔خب البته عروسی های ما جداست. قاطی نیست.تو سالن و جدا. ‌بعد از عروسی اصلی وقت ...

منم مذهبی ام و تو جمع خانوما می رقصم و لباس  شیک میپوشم  

رقصمم عالییه

پسرم زندگیمه♥
2738

مذهبی ها چه رقصی میریزن و میپاچن تو تاپیک😂😂😂😂😂😂

ایول 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

تازه اسی شاید دیدی بهت نساخت بیشتر خجالتی شدی😂😂حتی از خجالت شامم نخوردی

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
آره قشنگم چون گفتی مذهبی گفتم بگم.موفق باشی مهربون

🙈خودمم قبول دارم خیلی با اعتماد ب نفس گفتم😄الان منظورت گرفتم.تذکر ب جایی بود😁 ولی واقعا منظورم‌جنبه عمومیش بود😜😜😜

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706