2726
وقتی دکتر بهم گف عمل بچه موفق نبوده ک کاری از ما بر نمیاد دیگه دلیلشم دیگه معلومه دیگه😂 چون ...

میشه بیشتر توضیح بدید

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بعد عمل چه اتفاقی افتاد 

بعد عمل بچم بیست و چهار ساعت بیهوش بود تا سه روز تشنج میکرد ولی خدارو شکر خوبه الان هشت ماهشه نمیدونی چه روزایی رو گذروندم همین الان دارم می‌نویسم اگریه میکنم

2728
یا خدا. الان باهاش در ارتباطی؟ ببخشیدا ولی این اصلا انسان نبوده

غم انگيز اينه كه منو خواهر ديگه اشون زايمانمون باهم بود بچه ايشون فوت كرد با اينكه اصلا مشكلي نداشت اما براي من با اون همه مكافات موند واينا اصلا نتونستن خودشونو كنترل كنن و كوفت كردن به من همه روزامو من در ارتباط نيستم گهگاهي يه تخليه هايي ميكنن ولي از سر اجبار من تحمل ميكنم 

وقتي تاپيك ميزنين همه كنجكاو ميشن ك ببينن و بخونن  اصلا هم لازم نيس كسي رو مجبور كني خانوم

کنجکاویشونو مهار کنن 😏

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

وقتی دوتا موتوری کثیف کیفمو زدن با همه مدارک و طلاهام 

بدترین روز زندگیم بود چقد خودموزدم گریه کردم چقد با خانواده شوهرم درگیر شدیم و حرف شنفتم چقد شوهرم افسرده شد 

خیر نبینن الهی ک مسیر زندگیمو کلا عوض کردن

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
وقتی دوتا موتوری کثیف کیفمو زدن با همه مدارک و طلاهام  بدترین روز زندگیم بود چقد خودموزدم گریه ...

شما که تقصیری نداشتی 

بالاخره دستگیرشون کردن یا نه 

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
شما که تقصیری نداشتی  بالاخره دستگیرشون کردن یا نه

نه 

تقصیر نداشتم ولی باعث شد خواهرشوهر دهن ولم بهونه بیفته دستش برا تژکه انداختن و جنگ اعصاب 

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2706