2737
2734

حتی گفتنشم اذیتم میکنه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حامله بودم موقع زايمانم بود خواهرشوهرم بهم گفت ما فكر نميكرديم تو بچه ات دنيا بياد بعد اومد جمعش كنه گفت اره ما اصلا فكر نميكرديم تو بتوني بچه اتو نگه داري منظورش اين بود ما همه تورو ول كرديم تا بچه ات بميره اون موقع پاشيدم باورم نميشد ادما اينقدر بتونن بد باشن ازون وقت تا حالا خيلي نگاهم به ادما عوض شد كاش هيچ موقع اونجوري ذات خودشو تو صورتم تف نميكرد 

2731
کل زندگیم سختی و ناراحتی بوده. بدترینش مرگ پدر مادرم و دوران سخت بچگیم

خدا بیامرزه😔😮

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

اینقدر سخت و دردناکه ک ترجیح میدم نگم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
زیاد داشتم یکیش این ک پسر عمم و از غسال خونه اوردن بیرون انقدر قدش بلند بود ک تو برانکارد جا نمیشد و ...

چرا کل میکشیدن

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
2738
با موتور سنگین باهم میگردیم ریفیق

جونز

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

لحظه ای که پسرمو فرستادم اتاق عمل قلب 

فقط یک ماهش بود و فقط بیست درصد شانس زنده موندن داده بود دکتر 😢😢😢

خیلی لحظه های سختی داشتم تو اون مدت این سخت ترینش بود😢😢

وقتی شوهرم با حالت غمگین اومد آرایشگاه دنبالم بریم عروسی  دختر خواهرشوهرم فهمیدم مامان بزرگم فوت کرده اونقدر به خودم زدم که همه لباسهایم لاکی شده بود

چقدر دلم برای خودم سوخت

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706