2703
2553
عنوان

برنامتون واسه تعطیلات چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 103 پست
فرستادن صلوات و قل هوالله به اون کاربر

قضیه اش چیه اون 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
خواستم یاداوری کنم کرونا هست 😕😕😕😕 مردم چرا یادشون رفته 😑😑😑😑😑

امروز امار ایران خیلی رفته بود بالا

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قضیه اش چیه اون 

همه تاپیکا میاد میگه اینو

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2720

بشینین خونه اگه گناه نیست... رحمی به حال کادر درمان بیچاره بکنین که توی این گرما که ما جلوی کولریم اونها توی اون لباسان. تازه اجازه کولر روشن کردنم ندارن چون ویروس پخش میشه. خواهرم ازمایشگاس میگفت هرروز یکی به خاطر پوشیدن این لباسها و گرما از حال میره و غش میکنه. اینها همش حق الناسه... به هم نوعمون رحم کنیم تا خدا بهمون رحم کنه...

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
خجالت بکش همه رو از قل هو الله زده کردی عاصی شدیم بابا

تاپیک زدن براش تگش میکنن نمیاد ببینم مشکلش چیه اصلا

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2714
یکی هست خیلی محتاجه صلوات و قل هو الله هست سایدمون منم یاریش کردم

بخدا هرتاپیکی رفتم اومده منم فرستادم...نمود مارو