2737
2734

بعد کرونا ببر درست کنن چونکه پوسیدگی پیشروی میکنه  و به ریشه میرسه 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب به ریشه برسه چی میشه؟

یا کشیده میشه یا عصب کشی 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738
تو بد وضع مالی افتادیم درسته بیمه تکمیلی داریم پولو پس میده ولی باید اول پولو بدیم که نداریم

عزیزم فعلا روزی ۲..۳ بار مسواک بزن براشون حتما تا بدتر نشه شیرینی جاتم خیلی کمتر بخورن چیزای سفت هم نخورن تا هروقت انشالله وضع مالیتون بهتر شد ببرید درستشون کنید ولی حتما مسواک رو بزن براشون

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
خب به ریشه برسه چی میشه؟

خب دندون درد شدید میشه دیگه ... 

بعد هم اینکه بوی دهان بد میشه 

و اینکه دندونای کناری رو هم خراب میکنه 

البته فعلا بهداشت دهانشو رعایت کنه  تا بعد کرونا 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

استارتر برو کلینیک های تامین اجتماعی

منم تصمیم دارم برم ،برو هزینه رو بپرس و نوبت بگیز

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍