2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا میام تاپیکو بخونم نظر بدم اول صلوات و قل هوالله میخونم بعد شرو میکنم😁

تو یه تاپیک یه کاربر نوشت الان صلواتی میاد و دقیقا پست بعدیش اومد😁

خدا منو ببخشه چقد خندیدم

ان شاءالله مشکلش حل بشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
تو یه تاپیک یه کاربر نوشت الان صلواتی میاد و دقیقا پست بعدیش اومد😁 خدا منو ببخشه چقد خندیدم ان شا ...

آره طفلی فک کنم دیگه حل شه 😁

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2728

وای چقدر خندیدم سر اون 😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
یعنی عاشقتون شدم که اینقدمقیدهستین ومیفرستین.منکه فعلایکباردیدم پیامشونو ولی شماهاباباایول دارین.یاد ...

حواست باشه اولین کامنت باشه😁

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
یعنی عاشقتون شدم که اینقدمقیدهستین ومیفرستین.منکه فعلایکباردیدم پیامشونو ولی شماهاباباایول دارین.یاد ...

من ازاونموقع دارم میفرستم یه ریز

عذاب وجدان میگیرم نفرستم😂

کجا رو دیدی ما  تسبیح به دست میاییم نی نی سایت😁

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
تا میام تاپیکو بخونم نظر بدم اول صلوات و قل هوالله میخونم بعد شرو میکنم😁

😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706